sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınavları ne zaman? AÖL 2023 sınav takvimi araştırılıyor

fikirdanis

Üye
25 Mar 2023
3,504
38
Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınavları ne zaman? AÖL 2023 sınav takvimi araştırılıyor

2023-2024 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri tamamlandı, gözler şimdi 3. dönem sınavlarının yapılacağı tarihlerde. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

AÖL'de yüz binlerce öğrenci, kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından bu kez sınav tarihlerine odaklandı. Eğitim hayatını Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde sürdüren adaylar, son günlerde araştırmalarına hız verdi. İşte, AÖL 2023 sınav takvimi... AÖL 3. DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek 3. dönem açık lise sınavları temmuz ayında yapılacak. Net tarihler ve sınavın uygulanış şekli http://aol.meb.gov.tr/ adresinden paylaşılacak. Fakat sınav tarihleriyle ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. Bu konuda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz. AÇIK LİSE SINAVLARI ONLİNE MI OLACAK? Bir önceki AÖL sınavları çevrim içi (online) olarak yapılmıştı. AÖL 3. dönem sınavlarının da e-sınav olarak gerçekleştirilmesi bekleniyor.