sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınavları ne zaman yapılacak? MEB AÖL sınav takvimi belli oldu

fikirdanis

Üye
25 Mar 2023
3,504
38
Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınavları ne zaman yapılacak? MEB AÖL sınav takvimi belli oldu

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2022-2023 eğitim öğretim yılı Açık Lise 3. Dönem sınav tarihi açıklandı. Daha önce yayınlanan takvimde sınavların Temmuz ayında e-Sınav şeklinde yapılacağı ilan edilmişti. Peki, Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınavları ne zaman yapılacak?

BI2pOP2ZiES5oSLMBkqtzw.jpg

AÖL sınav süreci netlik kazandı. MEB'in açıklamasına göre; Açık Öğretim Lisesi sınavları online olarak gerçekleştirilecek. Online sınav ekranı öğrenciler için 13 gün boyunca açık kalacak. İşte, Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınav takvimi...
4aO9o-T3QEmMeQDJDsOEwQ.jpg

AÖL 3. dönem online sınavları normal öğrenciler için 28 Temmuz Cuma günü başlayacak.Açık Öğretim Lisesi 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı 3. Dönem Sınavları; 28 Temmuz 2023 saat 09.30 ile 9 Ağustos 2023 tarihlerinde saat 23.59 arasında çevrim içi (online) olarak yapılacak.
Pyg0HEivZkSere8y2B-ySA.jpg

Ceza infaz kurumlarındaki hükümlü öğrencilerin sınavları farklı tarihlerde organize edilecek.Hükümlü öğrencilerin sınavları 18 Temmuz-9 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılacak.