sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Angelina Jolie ve oğlu Maddox Beyaz Saray'da

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,719
38
Angelina Jolie ve oğlu Maddox Beyaz Saray'da

Angelina Jolie ve en büyük çocuğu Maddox, ABD Başkanı Joe Biden ve First lady Jill Biden'ın Beyaz Saray'da düzenlediği Devlet Yemeği'ne katıldı.

WdE-sQ2ps0WNRgczqXVDKQ.jpg

Angelina Jolie, en büyük çocuğu Maddox ile Beyaz Saray'da özel bir davete katıldı. 47 yaşındaki Oscar'lı yıldız, 21 yaşındaki oğlu Maddox ile Beyaz Saray'da Başkan Joe Biden ve eşi Jill Bi,den'ın ev sahipliğinde düzenlenen Devlet Yemeği'nde boy gösterdi.
zj5vkhRCU0OUvegL4McG3g.jpg

Jolie, yıllar önce dikilen beyaz bir elbise ve Chanel imzalı vintage ceketten oluşan stiliyle katıldığı etkinliğin en dikkat çeken isimlerinden olurken, oğlunun da smokin giydiği görüldü.
GFx8Qd4V7U6tTq_cVukdaA.jpg

Güney Kore onuruna verilen yemekte Güney Kore Devlet Başkanı Yoon Suk Yeol ve eşi Kim Keon Hee de özel konuklar olarak hazır bulundu.
iELALHms4UWaBnCbaNmK0A.jpg

Angelina Jolie'ye yakın bir kaynak, People dergisine konuşarak, "Asya ve Amerika ilişkileri Angelina'nın ailesi için çok önemli. O ve çocuklar, yıllardır Güney Kore'nin de dahil olduğu bölgeyle yakın bir bağ içinde. Maddox, Seul'de Yonsei Üniversitesi'nde okuyor. Angelina son 20 yılda insani yardım ve mülteci hakları için bir sanatçı olarak Güney Kore'yi defalarca ziyaret etti. Angelina ve Maddox, bu Devlet Yemeği'ne katılmaktan onur duydu" dedi.
9_Id4hLAxE-K9iWI1CkZ8g.jpg

Üçü biyolojik, üçü de evlatlık altı çocuğu olan Jolie, Maddox'u yıllar önce Kamboçya'dan evlat edinmişti. Jolie, Maddox'u 2002 yılında bir yetimhanede görmüştü.
TUjw88duRUy8_L1Ozl-5ow.jpg

Angelina Jolie bir röportajında Kamboçya'ya gitmeden önce anne olmayı hiç düşünmediğini anlamıştı. Jolie, bir zamanlar anne olmayı hiç istemediğini ve kendini anne olarak hiç düşünmediğini Assicoated Press’e verdiği bir röportajda açıklamıştı.
5EMOnJrk9UqnylBMsOnnog.jpg

Jolie, röportajında “Garip bir durum… Hiç çocuk sahibi olmak istemedim. Hamile kalmak istemedim. Çocuk bakmak da istemedim. Kendimi anne olarak düşünmedim” demişti.
utNsU9H0vEyly-2h7EHaHw.jpg

Başta anne olmayı düşünmese de sonradan bu durum değişti. 2000 yılında rol aldığı Tomb Raider filminin çekimleri için gittiği Kamboçya'da çocuklarla oynarken "Benim oğlum bu ülkede bir yerlerde" diye düşündüğünü anlatmıştı.
H7SLxEgGckidDoS0FNeO_w.jpg

Jolie, daha sonra Brad Pitt'le evlenince Pitt, Maddox'u babası olarak nüfusuna geçirmişti.
WM5EEr5DWUSxxAyCrryulw.jpg

İşte Beyaz Saray'daki Güney Kore onuruna düzenlenen yemekten yansıyanlar...
UXpHJjhSVkG-aWlKTSC0Sg.jpg

SGWya_CO-UmsS7n1Sr5ZJg.jpg

9Kl5scPYBUmE2t_IMXEVEg.jpg