sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Anne olmaya hazırlanan Zeynep Tuğçe Bayat'tan karnı burnunda ayna pozu

Delikan

Teknik Admin
6 Eki 2023
9,317
38
48
istanbul
Anne olmaya hazırlanan Zeynep Tuğçe Bayat'tan karnı burnunda ayna pozu

Kendisi gibi oyuncu Cansel Elçin ile mutlu bir evliliği olan ve şimdilerde bebek heyecanı yaşayan Zeynep Tuğçe Bayat, geçtiğimiz günlerde Madrid'e gitti. Erkek bebek bekleyen ünlü oyuncu, yeni hamilelik pozunu takipçileriyle paylaştı.

3P4tal08BEe8W3KzrsEQPw.jpg

Mutlu birlikteliklerini 2020 yılında evlilikle taçlandıran Zeynep Tuğçe Bayat ile Cansel Elçin'den geçtiğimiz aylarda müjdeli haber gelmişti.
rhOniPJWV0S9U3Bb8tTkSA.jpg

Oyuncu çift, bebek beklediklerini sosyal medya üzerinden bu kareyle duyurmuştu.
yDn_NacDPUKW6X4jIcrv8g.jpg

Heyecanları günden güne büyüyen çiftten Zeynep Tuğçe Bayat, geçtiğimiz günlerde İspanya'nın başkenti Madrid'e gitti.
kIyGBDD6SUqYu-0NR33r9w.jpg

Bir erkek bebek bekleyen ünlü oyuncu, yeni hamilelik pozunu takipçileriyle paylaştı.
_8wCI-fgakecY_LuyYAqZA.jpg

Aynada selfie çeken Bayat, paylaşımına "Göbüş kontrol yapmamıştım bir süredir. Madrid'de durumlar budur" notunu düştü. Ünlü oyuncunun karnının iyice büyümesi dikkatlerden kaçmadı.
pPAVMPGF1kaF0CcZ22NvLA.jpg

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda NTV ekranlarında yayınlanan "Bambaşka Sohbetler" programına katılan Cansel Elçin, babalık heyecanını "Şu an idrak edemiyorum, ama öyleymiş. Geleceği düşünüyorum. Ona iki şey vereceğim sevgi ve onunla oynayacağım. Tabi ki annesine ve kendisine sonsuza kadar sevgimi vereceğim" diye aktarmıştı.
DFUub6ml0k6d0JG8vZd5mw.jpg

Ünlü oyuncu, eşiyle fotoğrafıyla görünce de "Ne olacağımı bilmiyorum ama orada bir insan var gelecek yakında. Üçümüz olacağız, gezmeye çalışacağız" ifadelerini kullanmıştı.

Okumaya devam et...