sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

AÖF sınav tarihleri 2023: AÖF sınavları online mı, yüz yüze mı yapılacak?

fikirdanis

Üye
25 Mar 2023
3,504
38
AÖF sınav tarihleri 2023: AÖF sınavları online mı, yüz yüze mı yapılacak?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav tarihleri, Anadolu Üniversitesi'nde eğitim gören binlerce öğrenci tarafından sorgulanmaya başladı. Anadolu Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayımlanan 2023 sınav takvimiyle birlikte, AÖF sınav tarihleri belli oldu. Peki, AÖF sınavları online mı, yüz yüze mı yapılacak?

AÖF sınav tarihleri ve sınavların nasıl yapılacağı, YÖK’ün aldığı uzaktan eğitim kararı sonrası öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, 2023 AÖF sınavları ne zaman yapılacak? AÖF sınavları online mı, yüz yüze mi? AÖF SINAVLARI NE ZAMAN? AÖF bahar dönemi ara sınavları için takvim belli oldu. Buna göre; AÖF bahar dönemi ara sınavları 15-16 nisanda, dönem sonu sınavları ise 27-28 Mayıs 2023 tarihlerinde düzenlenecek. Yaz okulu sınavları ise 19 Ağustos 2023 günü gerçekleştirilecek.
Ft0PTQc5aUmE6D1GgvpSpA.jpg
AÖF SINAVLARI ONLİNE MI, YÜZ YÜZE Mİ? Öğrenciler YÖK’ün aldığı uzaktan eğitim kararı sonrası sınavların nasıl yapılacağını merak ediyor. Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi sınavları birçok ilde düzenleniyor. Kahramanmaraş’ta yaşanan depremden Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Elazığ ve Şanlıurfa gibi iller etkilendi. Bu bölgedeki okulların durumuna göre Anadolu Üniversitesi sınavların yapılış şekline karar verecek. Henüz sınavların internet üzerinden mi yoksa okul ortamında mı yapılacağı bilgisi kurum tarafından açıklanmadı.