sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Ata Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı!

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642d080986b24a1accb3a34d.jpg

Verdiği kilolarla çok konuşulan Ata Demirer, geçtiğimiz haftalarda konuk olduğunu programda, "22 kilo verdim. Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım" demişti:

Alıntı Metni

642d06fe86b24a1accb3a341.jpg

"NE KADAR ŞANSLIYIM"

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran komedyen, geçtiğimiz günlerde ise Instagram hesabından Şener Şen ile fotoğrafını paylaşmıştı. Ünlü ismin, kalp emojisiyle birlikte "Ne kadar şanslıyım" notunu düştüğü paylaşım 50 binden fazla beğeni almıştı.

642d071786b24a1accb3a343.jpg

"NASIL BU KADAR ZAYIFLAYABİLDİN?"

Demirer'in takipçileri; "Ne kadar zayıflamışsın", "Böyle minicik Ata Demirer mi olur?", "Nasıl bu kadar zayıflayabildin, tavsiyen var mı?", "Süper olmuş", "10 yıl geriye gitmiş" şeklinde yorumlar yazmıştı.

Ata Demirer kadın taksi şoförünü paylaştı

PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

50 yaşındaki Ata Demirer, son olarak 2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

642d075786b24a1accb3a349.jpg

"GÜNE BAŞLIYORUZ"

Asansör aynasından çektiği bir fotoğrafı yayınlayan Demirer, "Klasik 'asansördeki narsist kız' pozumuzu veriyor, güne başlıyoruz. Buyurun" notunu yazdığı paylaşımla benzer pozlar veren insanları tiye aldı.

Ata Demirer: Kızlar asansör kaçmadan bu pozu nasıl veriyorsunuz?