sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Babasının Melisa Döngel yorumu çok konuşulmuştu! Sefo'dan açıklama geldi

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642561e486b247487c0d2a9a.jpg

Oyuncu Melisa Döngel’le yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sefo, Bebek'te bulunan bir kaş tasarım merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Sevgilisiyle beraber geldiği merkezden gazetecilerin olduğunu öğrenince tek başına çıkan Sefo, ayaküstü kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

"ALIŞKIN DEĞİLİM"

Kameralara alışmaya çalıştığını söyleyen şarkıcı, "Çözemiyorum bu durumu bence. Sorulardan ürkmüyorum, alışkın değilim" şeklinde konuştu.

6425609786b247487c0d2a97.jpg

"Geziyorum, çalışıyorum, şarkı yapıyorum" diyen Sefo, "Bir tane daha şarkı hazırladım, geçtiğimiz günlerde çıkardım bir tane daha. 1 ay içerisinde bir şarkı daha çıkarmayı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

'Aşk' iddiasıyla gündeme gelen Melisa Döngel'e Sefo sorusu!

"ŞARKILARIMI EVDE TEK BAŞIMA YAZIYORUM"

Rapçilerin çok şarkı ürettiği hatırlatılan ünlü isim, "Evet, üretkeniz. Ben şarkılarımı evde tek başıma oturup yazıyorum. İlham aldığım bir şey yok. Kendi yaşadıklarımdan, gördüklerimden, gözlemlediklerinden alıyorum" dedi.

64255fce86b247487c0d2a92.jpg

MELİSA SORUSUNA CEVAP YOK!

"Melisa Döngel ile olan birliktelik nasıl gidiyor?" sorusuna cevap vermekten kaçınan Sefo, "Bu konularla alakalı açıklama yapmak istemiyorum" diye konuştu.

Sefo: Oynayacak olsam burada oynarım!

"O YORUMU KİM YAPTI BİLMİYORUM"

Şarkıcının babası Hasan Fehmi Sağır, geçtiğimiz günlerde Melisa Döngel'i paylaşan bir sosyal medya sayfasının altına yazdığı "Bunu mu buldun, kız kıtlığımı vardı?" yorumuyla herkesi şaşırtmıştı. Rapçinin babasının, sevgilisi ile alakalı bu yorumu sorulan Sefo; şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

6425600286b247487c0d2a94.jpg

SEVGİLİSİ BIRAKIP GİTTİ

Sevgilisini kaş merkezinde bırakan Sefo'nun, yarım saat sonra dönüp Melisa Döngel'i mekandan aldığı öğrenildi.

Sefo, İskenderun'da! Depremzede çocukların isteğini geri çevirmedi