sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Babasının ölüm yıl dönümünde köpeğini kaybetti! 'Atlatmam zaman alacak'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
6426a83286b2451fc00b5a6d.jpg

'Gladyatör', 'Robin Hood' ve 'Akıl Oyunları' gibi yapımlarla tanınan Hollywood yıldızı Russel Crowe, çok sevdiği yavru köpeğinin, babasının ölümünün ikinci yıldönümünde bir kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybettiğini açıkladı.

"VETERİNERE GÖTÜRMEYE ÇALIŞTIK"

Crowe, geçtiğimiz gün Twitter hesabından köpeğinin bir fotoğrafını paylaştı ve altına görenleri duygulandıran şu sözleri yazdı:

Alıntı Metni

6426a75e86b2451fc00b5a60.jpg

DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Ardından The Kyle and Jackie O Show'da konuşan 58 yaşındaki Crowe, köpeğinin kaybından bahsederken duygusal anlar yaşadı. Sunucu Kyle Sandilands, köpeklerin birer aile üyeleri gibi olduğunu söyledi ve, ünlü isme; "İyi misin? Her şey yolunda mı?" diye sordu.

Russell Crowe: Yedi bin kişiyle sıraya girdim

"ATLATMAK ZAMAN ALACAK"

Aktör, gözyaşları içerisinde "Hayır, aslında biraz yıkıldım. Çok güzel bir köpekti, hayatımı onun etrafında şekillendiriyordum. O yüzden bunu atlatmak biraz zaman alacak" diye konuştu.

6426a78c86b2451fc00b5a64.jpg

Sandilands ve yardımcı sunucu Jackie O Henderson, aktörün acısını paylaştıklarını bir kez daha dile getirdiler.

Russell Crowe'un zayıflama çabası!

"SONSUZA KADAR HÜZÜNLE ANILACAK"

Russell Crowe, 85 yaşındaki babası John Alexander Crowe'un ölümünü iki sene önce, 30 Mart 2021'de şöyle duyurmuştu:

Alıntı Metni

6426a7a986b2451fc00b5a66.jpg

"EN ETKİLİ YÖNTEM"

Sözlerine, "Bunu paylaşıyorum çünkü dünyanın dört bir yanında babamın kalplerine dokunduğu insanlar olduğunu biliyorum" şeklinde devam eden aktör; "Bu paylaşım muhtemelen haberi aktarmak için en etkili yöntem" ifadelerini kullanmıştı.

Russell Crowe'un acı günü! Böyle duyurdu