sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Başak Dizer: Çok beğenilen bir eşe sahip olmak beni gururlandırıyor

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
64588e8b86b2455568e4d8a3.jpg

2016 yılında Fransa'nın başkenti Paris'te sadece 40 kişi katıldığı bir törele nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in oğulları Kurt Efe, 15 Nisan tarihinde dünyaya gelmişti.

Doğuma giren oyuncu, gözyaşlarını tutamamış; altın saçlı Kurt Efe'nin adeta babasının kopyası olduğu öğrenilmişti.

EŞİNE AŞKINI ANLATTI

Kıvanç Tatlıtuğ, L'Officiel dergisine özel açıklamalarda bulunarak, 6 yıl önce dünyaevine girdiği eşi Başak Dizer'e aşkını anlatmıştı.
64588e6086b2455568e4d8a0.jpg

"DEVAMINI GETİREBİLMEK ASIL MESELE"

"Ben Başak'ı her gün bambaşka türlü sevmeyi öğrendim. Çünkü çok sevmek yetmedi" diyen Tatlıtuğ, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

"İNANILMAZ"

Oyuncunun bu sözleri, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturarak; "Erkekler Kıvanç ve diğerleri diye ikiye ayrılıyor artık", "Bir insan hem yakışıklı, hem yetenekli, hem sempatik, hem de nasıl bu denli romantik ve iyi bir eş olabiliyor, inanılmaz" ve "Başak kadar şanslı olamadık" gibi yorumlar almıştı.
64588dce86b2455568e4d89b.jpg

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşi Başak Dizer'in paylaşımına romantik yorum

"HER ZAMAN DİLE GETİRİYORUM"

Tüm bunların ardından Başak Dizer,Marie Claire dergisine konuştu. Dizer, "Onunla inanılmaz gurur duyuyorum ve bunu her zaman dile getiriyorum. Çok beğenilen bir eşe sahip olmak ise beni daha da gururlandırıyor" dedi.
64588da486b2455568e4d897.jpg

Özge Özpirinçci: Kurt Efe Kıvanç'a çok benziyor