sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Berdan Mardini sevgilisine bakarak şarkılar söyledi

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
6445103786b2446b609a1cba.jpg

'Survivor 2023'te ünlüler takımının en flaş isimlerinden olan Berdan Mardini, önce sağlık sorunları sebebiyle ödül oyununu yarıda bırakmış, daha sonra yarışmadan diskalifiye olmuştu.

Mardini, bayramda Kıbrıs'ta sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mardini, kurduğu kozmetik markası ile ilgili gelen sorulara “Bakın yüzüm parlıyor. Çünkü kendi ürünlerimi kullanıyorum. Ben kullanmadığım ürünü satmam. Kozmetik sektöründe bizim laflarımız havada kalmaz" dedi.

"SEZONDA 300 KİŞİ EKMEK YİYOR BURADAN"

"4 senedir ilgiyle beslediğim güllerin ve lavantaların beşinci senesinde topladık" diyen Mardini şöyle devam etti:

Alıntı Metni

64450e6286b2446b609a1cac.jpg

"ENERJİM KALMADI"

Muhabirlerin “Hem kozmetik işiniz hem de yoğun geçen sahne performansınıza nasıl ayak uyduruyorsunuz?” sorusuna Mardini, “Enerjim kalmadı, baya zamandır hastayım. Başarmak istersen enerji de fikir de senin. Bu iyi durumumu yanımdakilere de borçluyum. Ben ‘Berdan Mardini olacağım’ dediğimde kimse inanmamıştı. Sessiz kalmışlardı. Şimdi kozmetik markam için de öyle diyorum. Seneye bu röportajı yapınca konuşalım yine markamızın nerelere geldiğini" yanıtını verdi.
64450e9186b2446b609a1caf.jpg

"GÖZE GELMEYE İNANIYORUM"

Muhabirlerin “Yanımdakilere de borçluyum dediniz. Bugün sahnenizi izleyenlar arasında sevgiliniz Dilara Talay da var. Özel hayatınızı pek göz önünde bulundurmayan birisiniz. Neler söylemek istersiniz ilişkiniz hakkında?” sorusuna “Göz önünde olmayı sevmiyorum derken, göze gelmeye inanıyorum. Gerekli durumlarda gerekli şeyleri görüyorsunuz. Birbirimizi anlıyoruz. Güzel bir ilişki yaşıyoruz. Ben de bu anlamda enerjiyi de alıyorum. Hem ekip arkadaşlarımdan hem de ondan. İnsanın hayatındaki insanlar sana eğer fedakar olup güzel yaklaşırlarsa, enerji büyüyor. Bu yüzden de mutluluk daha da artıyor. Bu durum işime de güzel yansıyor. Birbirimizi anlıyoruz. Arkadaşlarım, kız arkadaşım ve çocuklarım ile çok mutluyum” dedi.
64450f1a86b2446b609a1cb5.jpg

SEVGİLİSİ EN ÖNDEN İZLEDİ

Basın mensuplarının sorularını yanıtladıktan sonra sahneye çıkan Mardini’yi sevgilisi Dilara Talay, Mardini’nin çocukları ile en önden izledi. Mardini şarkılarını sevgilisinin gözlerinin içine bakarak söyledi.
64450ef386b2446b609a1cb3.jpg

Şarkıcı, sahnede kızı Ezmira’nın yeni yaşını da sevgilisi ve oğlu ile beraber kutladı. Sevgilisi Dilara Talat’ın, Berdan Mardini’nin çocukları ile çok iyi anlaşması da gözlerden kaçmadı.
64450ec286b2446b609a1cb1.jpg

Berdan Mardini'nin New York stili!, Berdan Mardini: Lüks tüketimlerimden vazgeçtim!