sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

'Beş kişi bir kişiye saldırmak ayıptır! Çekin yüzlerini'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
64256abd86b247487c0d2ab7.jpg

Oyuncu ve sunucu Okan Karacan, 2014'te dünyaevine girdiği eşi Zeynep Kadıoğlu'ndan geçtiğimiz ocak ayında ani bir kararla boşandı. Geçtiğimiz gün eski eliyle birlikte kurduğu yapım şirketine polislerle birlikte giden Karacan ve şirket çalışanları arasında arbede çıktı.

"ALACAKLARIMI VERMİYORLAR"

'2. Sayfa' programının haberine göre; Karacan, "Alacaklarımı bir senedir vermiyorlar. Telefonlarımı engellediler, bana yabancı madde kullanıyorsun diyerek şantaj yapıyorlar. Ben şeker hastası bir insanım, alkol almıyorum, yabancı madde kullanmıyorum" dedi.

6425697386b247487c0d2aad.jpg

Şirkete girmeye çalışan Okan Karacan, personellerle arbede yaşayınca polisler araya girdi. Karacan'ı aracına bindirerek karakolu gitmesi gerektiğini söyleyen güvenlik güçleri, "Gerekeni yapacağız" dedi.

Okan Karacan'ın acı günü! Kayınpederi Hasan Kadıoğlu hayatını kaybetti

"BEŞ KİŞİ ÜZERİME SALDIRDI"

Okan Karacan, son olarak geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Levent’te karakol çıkışı görüntülendi. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Karacan, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

642569e986b247487c0d2ab1.jpg

"DARP RAPORU ALMAMI İSTEDİLER"

"Ben onlardan şikayetçi oldum, onlar gelmediler ama ifadeye" diyen ünlü isim, "Beş kişi bir kişiye saldırmak ayıptır. Darp ettiler beni. Memur arkadaşlara ifademi verdim. Benden darp raporu da almamı istediler. Onları da halledeceğim" şeklinde konuştu.

Sağlığına kavuşan Okan Karacan ilk kez görüntülendi

Oyuncu, ardından darp edildiği yapım şirketine gitti. Karacan, yapım şirketi önünde kendisini darp eden kişiler ile de yüzleşti ve; “Çekin arkadaşları da. Beni darp edenler onlar. Korkmayın çekin yüzlerini” dedi.

64256a3086b247487c0d2ab3.jpg

"KORMAYIN, ÇEKİN!"

Darp ettiği kişiler ise “Bizi sakın çekmeyin. Biz olayda yokuz. Çekmeyin” diyerek bağırdılar.

Bunun üzerine Okan Karacan, “Korkmayın çekin. Bakın ışıkları kapatıp gitmiş diğerleri. Normalde ifade vermeye gitmeleri lazımdı. Çekin beni darp edenleri” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

Okan Karacan hastaneden video paylaştı