sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Burcu Binici ile Tankurt Manas boşandı! ihanet iddialarına yanıt...

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
641eb11786b24532dc4b8bbb.jpg

Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022 tarihinde Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde hayatlarını birleştirmişti. Bir süredir boşanma iddialarıyla magazin gündemine gelen çiftin, geçtiğimiz çarşamba günü anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

'İHANET' İDDİASINA CEVAP!

Tankurt Manas ve Burcu Binici'nin avukatları, ikilinin resmi olarak boşandıklarını duyurdu. Avukatlar tarafından yapılan ortak açıklama ile Manas'ın, ünlü oyuncuyu aldattığı iddiasına da açıklık getirildi.
641eafd886b24532dc4b8bab.jpg

"ÜÇÜNCÜ KİŞİNİN ETKİSİ YOK"

Alıntı Metni

641eb03486b24532dc4b8bb3.jpg

"İYİ DEĞİLİM"

Burcu Binici, basın yansıyan ayrılık haberleri hakkında geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı. Kadıköy'de görüntülenen ünlü oyuncu, "Şu ana kadar sizi hiç geri çevirmedim. İyi bir sürecin içinde değilim. Konuşmasam, hiçbir şey söylemesem. Bana biraz zaman verirseniz. İyi değilim. Konuşmak istemiyorum. Olay yargıya intikal etti” demişti.
641eafe186b24532dc4b8bad.jpg

Burcu Binici’nin parmağındaki evlilik yüzüğünü çıkardığı da dikkatlerden kaçmamıştı.

Burcu Binici: Altıncı hissim kuvvetli sanırım, Burcu Binici'den Tankurt Manas açıklaması! 'Fevri davrandık'