sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Camdaki Kız'da heyecan verici gelişmeler! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
641cb97686b24736a4bb6d5e.jpg

Selin CEYLAN / Milliyet.com.tr
Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı, Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Camdaki Kız'ın 71'inci bölümünde; Muzo, Hayri’nin karşısındaki iki çocuk ve kadını gördükten sonra dayanamayarak, yanlarına gitti. Muzo, Türkan’ın çay davetini geri çevirmeyerek evlerine gitti. O sırda Sedat, Nalan’la konuşmak konusundaki ısrarlarının karşılığını alarak; amacına ulaştı.

'CAMDAKİ KIZ' SON BÖLÜM

Muzo, Hayri'nin eşi Türkan ve kızlarıyla tanışmasının ardından gördükleri karşısında şoke olarak evden çıktı. Hayri olanlar hakkında konuşmak istese de, Muzo hiç dinlemeden arabasına binip gitti.

Sedat ile konuşmayı kabul eden Nalan, eski eşinin söylediklerinin sebebini anlamadı. Sedat ise "Helalleşmek için..." dedi ve, "Vicdan azabım biraz olsun dinsin istiyorum" diye ekledi.

641cb9a986b24736a4bb6d60.jpg

MUZO, SEDAT'I NASIL TESELLİ ETTİ? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nalan; "Tabii ki helal ediyorum" cevabını verdi. Sedat elindeki alyansı işte o zaman çıkardı, Nalan'a uzattı ve; "Buna baktıkça benim mahcubiyetimi hatırla. Benden nefret etme olur mu?" dedi.

"HAKKINI HELAL ET NALAN!" / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

O sırada Hayri, Muzo gizli ailesini öğrendiği için çok gergindi. Tüm sinirini yine Türkan’dan çıkardı.

641d2b1886b24741e0c640c2.jpg

Muzo, gördüklerini anlatmak için Nalan’ın yanına gitti. Ama sinirine rağmen bunu yapamadı ve çok üzgün bir şekilde eve geri döndü. Hayri ile Nalan, yine parkta buluşmak üzere anlaştılar. Bu sırada Hayri, Muzaffer’le görüşmek için onu da parka davet etti.

NALAN'IN ÖZGÜRLÜK SEVİNCİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Muzo, Hayri'ye; "Sen ne adi, ne şerefsiz bir adamsın ya! Hiç mi utanmadın o kıza yalanlar söylerken? Pırlanta gibi ailen var, onlardan da mı utanmadın?" diyerek kızdı.

641cb9c686b24736a4bb6d62.jpg

Hayri, durumunu anlatmaya çalıştı. İstemeden, haberi olmadan evlendiğini açıkladı. Muzo bunun karşısında; "Sen şaka mı yapıyorsun? Sen evli misin, değil misin?" diye sordu. Hayri ise "Sormadınız ki! Sorsaydınız söylerdim" cevabını verdi.

MUZO, HAYRİ'NİN GERÇEK HAYATINI ÖĞRENDİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Muzo çok sinirlendi ve "Sen bizi aptal mı zannediyorsun? Nalan’a ne söyleyeceksin? Senden kurtulmamız bu yalanlar sayesinde çok daha rahat olacak. Sana 2 gün süre veriyorum, her şeyi Nalan’a anlat. Yoksa ben onu alır, o eve getiririm" diye konuştu. Hayri, Nalan'a her şeyi anlatacağını söyledi. Muzo, Hayri’ye; "Sen benim hayatımda gördüğüm en adi adamsın!" dese de, Hayri her şeye rağmen işleri yoluna koyacağına emindi.

641d2bb086b24741e0c640c6.jpg

HAYRİ, VERDİĞİ SÖZÜ TUTACAK MI? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sedat ise karmakarışık olmuştu, ne istediğini bilmiyordu. Herkesin Nalan'dan bahsetmesinden bunalmıştı. Hemen eski sevgililerinden birini aradı be görüşme ayarlamaya çalıştı. O sırada Emir, herkese teşekkür ederek veda etmeye geldi. Türkan ise komşusuyla dertleşti, hislerini anlattı.

Muzo, Billur’a Nalan en kısa zamanda Hayri meselesini bitireceğini söyledi.

"EVLENELİM Mİ?" / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hayri, Nalan’a "Hadi evlenelim" dedi. Nalan çok mutlu bir şekilde "Olur ama hemen değil, insanların kalbine indirmeyelim" yanıtını verdi. Hafize, Hayri konusunda bir açıklama bekledi. Nalan, Hayri ile birlikte olduğunu ve çok mutlu olduğunu söyleyerek; "Eğer hata yaparsak, birlikte yapalım olur mu Hafiş?" dedi.

641cb90386b24736a4bb6d5b.jpg

Nalan, aldığı evlilik teklifini Billur’a söyledi ama Billur bu habere pek sevinemedi. Hayri, Nalan’a aşık olduğunu ve birlikte olduklarını arkadaşına anlattı. Arkadaşı söylediklerine güldü, inanamadı. Nalan, Billur ve Hafiş, Hayri’nin çalıştığı yere gelince arkadaşı gözlerine inanamadı. Sedat ise eski kız arkadaşının evine gitti, kız onu içeri almak istemese de direkt içeri girdi.

SEDAT'A BABA DESTEĞİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Otel odasında fenalaşan Metin, hastane odasında gözlerini açtı. hemen Hafize’yi aradı ama Hafize telefonu açmadı. Türkan, kızlarının bulduğu kutuda Nalan’ın fotoğraflarını görünce şüphelerinden emin oldu.

641d2bd786b24741e0c640c9.jpg

TÜRKAN, NALAN'IN FOTOĞRAFLARINI GÖRDÜ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sedat, eski kız arkadaşının evinden çıkarken kızın sevgilisine yakalandılar. Sedat’ın zihninden Muzo’nun onun için söyledikleri geçerken, kendini bilerek adamlara dövdürdü.

Türkan, kızlarını alıp Hayri’nin çalıştığı yere gitti. Billur ve Hafiş, masada Hayri ve Nalan’ı yalnız bıraktı. İkili sohbet ederken, Türkan onları gördü. Çocuklar da fotoğraflardaki kişinin Nalan olduğunu fark ettiler. Hayri tam her şeyi açıklayacakken, Türkan’la göz göze geldi.

SEDAT, BİLE BİLE ATEŞE ATLADI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

'Camdaki Kız', yeni bölümleriyle her perşembe akşamı Kanal D'de...

'Camdaki Kız' yine zirvede, Feride herkese tek tek veda etti... 'Camdaki Kız'da ağlatan bölüm!