sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Chris Rock'ın kardeşinden Will Smith ile ilgili bomba etkisi yaratacak açıklamalar

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642a843886b244653c6188c7.jpg

Will Smith, 'King Richard' filmindeki rolüyle 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü aldığı 2022 Oscar Ödül Töreni'ne tokat skandalıyla damga vurmuştu. Rock, Smith'in eşi Jada Pinkett Smith'in Alopesi hastalığı nedeniyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili "Jada seni seviyorum, 'G.I. Jane 2'yi sabırsızlıkla bekliyorum" şeklinde espri yapmıştı. Bunun üzerine Smith, oldukça sinirlenmişti. Ünlü aktör, şakalar üzerine sahneye çıkıp, Chirs Rock'a tokat atmış ve "Karımın adını ağzına alma!" demişti.

53 yaşındaki oyuncu, ödülünü almak için sahneye çıktığında gözyaşlarıyla özür dilemiş ve, "Akademi'den özür dilemek istiyorum, aday arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum. Bu güzel bir an" demişti. Will Smith'in, tokat attığı Chris Rock'tan özür dilememesi ise dikkat çekmişti.

642a833e86b244653c6188b6.jpg

"DAVRANIŞIM KABUL EDİLEMEZDİ"

Tokat skandalıyla ilgili Will Smith'ten beklenen hamle, skandaldan aylar sonra. Instagram ve YouTube hesaplarında paylaştığı altı dakikalık videoda pişmanlığını dile getiren oyuncu, bazı soruları cevaplamıştı. Oscar’daki ödül konuşması sırasında neden Chris Rock’tan özür dilemediğiyle ilgili bir soruya Will Smith, “O an benim için her şey bulanıktı” cevabını vermiş ve şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni
Will Smith tokat skandalından sonra ilk kez kırmızı halıda!

MAÇ İZLERKEN KARDEŞİ ARADI

Tüm bunların ardından Chris Rock'ın kardeşi Tony Rock, Will Smith'in özür videosunda yaptığını iddia ettiği gibi Chris'i aramadığını açıkladı.

642a839586b244653c6188b8.jpg

Big Boy TV'ye konuşan Tony, konuşmasına olayları kendi açısından anlatarak başladı. Tokat anını görmediğini çünkü Oscar'ları izlemediğini dile getiren Rock, televizyonda bir basketbol maçı izlerken telefonunun çaldığını belirtti. Kendisini arayanın diğer kardeşi Jordan olduğunu ve ona yaşananların bir videosunu gönderdiğini söyleyen ünlü isim, olayı gördükten sonra 'intikam almaya hazır olduğunu' anlattı.

Oscar'daki tokat skandalıyla gündeme gelen Will Smith yeni filmi için endişeli!

"KARDEŞİN KAVGADAYSA, SEN DE KAVGADASIN"

"Babam, 'Eğer kardeşin kavgadaysa, sen de kavgadasın' derdi" şeklinde konuşan Rock, canlı yayından sonra Chris ile iletişime geçtiğini ve kardeşinin kendisine sakin olmasını tembihlediğini aktardı.

642a83d386b244653c6188bb.jpg

Gündemden düşmeyen tokadı izlemenin kendisi için acı verici olduğunu da dile getiren Tony, bunun sebebinin Will'i arkadaşı olarak görmesi olduğunu paylaştı.

642a83e786b244653c6188bd.jpg

"BU DOĞRU DEĞİL!"

Will Smith'in Chris Rock'a ulaşarak özür dilemek istemesiyle ilgili soru geldiğinde, Tony Rock; "Bu doğru değil, bu doğru değil!" diyerek tepki gösterdi ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Chris Rock bir kez daha Oscar sunuculuğu için teklif aldı!