sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Demet Akalın, Okan Kurt ile yeniden evlenecek mi? İlk kez açıkladı

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
644792ea86b24a6268f8ba67.jpg

Demet Akalın, tv8 ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan şarkıcı, eski eşiyle yeniden evlenip evlenmeyeceği konusundaki fikrini açıkladı.

Yapılan haberlerde Okan Kurt için 'eşi' ve 'hayat arkadaşı' şeklinde yazılmasıyla ilgili konuşan Akalın, ''Eşi deyin, ne diyeceksiniz?'' açıklamasında bulunarak bu durumdan rahatsız olmadığını dile getirdi.

6447911786b24a6268f8ba53.jpg

''OKAN BENİM HAYAT ARKADAŞIM, KIYMETLİM''

6 yıl evli kaldığı eski eşiyle yeniden evlenip evlenmeyeceği konusunda çok net konuşan Akalın, ''Bana bir daha evlilik falan demeyin. Evliyiz işte adamla. Canımı mı istiyorsunuz? Benim hayat arkadaşım, kıymetlim'' dedi. Sözlerine, ''Kim var on iki sene bu kadar düzgün ve adı hiçbir şeye karışmadan giden? Bir sene, altı ay olmadan patlıyorlar'' şeklinde devam eden ünlü popçu, isim vermeden ünlüler dünyasından bazı kişilere göndermede bulundu.

644791f486b24a6268f8ba64.jpg

''BÜYÜK BİR KAVGA ETTİK''

Boşandıktan sonra aynı evi paylaşmaya devam ettiği eski eşiyle yakın zamanda kavga ettiklerinden de bahseden Akalın, yaşanan olayı canlı yayında anlattı:

Alıntı Metni

''FBI'DAN TEMİZ KAĞIDI ALDIRDIM''

Sık sık Amerika'ya tatile giden Akalın, Okan Kurt'un tatili sırasında kendisine neden eşlik etmediği konusuna da açıklık getirdi. Okan Kurt'un hızlı araç kullandığı için ceza aldığını ve bu yüzden de Amerika için vize alamadığını söyledi. Amerika'da avukat tuttuğunu söyleyen Akalın, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6447907d86b24a6268f8ba4e.jpg

Demet Akalın'ın romantik paylaşımına Okan Kurt ve Hande Yener kayıtsız kalmadı!, Demet Akalın'dan 'mavi tik' paylaşımı! 'Elon Musk'tan size doğum günü hediyesi'