sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Demet Özdemir ile ayrıldıkları iddia edilmişti! Oğuzhan Koç'u kızdıran yüzük sorusu

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642ea37086b24a51403e8186.jpg

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, 17 Mart'ta basına yansıyan 'evlilikte kriz' haberiyle çok konuşuldu. İddiaya göre; deprem nedeniyle doğum günü partisi yapmak istemeyen oyuncuya, yakın arkadaşları kutlama organize etti. Arkadaşlarının evinde gerçekleşen küçük kutlamada Oğuzhan Koç, eşini üzecek davranışlarda bulundu. Tartışmanın büyümesi üzerine Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın evine gitti.

“ÇOK HASSAS BİR KONU”

Başrolünde yer aldığı dizinin Moda’daki setinde 'Magazin D'ye konuşan Özdemir, evliliğinde sıkıntılar olduğunu doğrulayarak, “Her evlilikte sorunlar olur. Bu bizim özel hayatımız ve çok hassas bir konu. Herkesin buna saygı duymasını istiyorum. Evi de terk etmedim, şu an güncel olarak bu doğru değil” ifadelerini kullandı.

642ea17286b24a51403e8168.jpg

"NEREDEN ÇIKIYOR BUNLAR?"

Oğuzhan Koç ise sonraki günlerde İstinye'de trafikte objektiflere yansıdı. Düşünceli gözüken 37 yaşındaki şarkıcı, basın mensuplarını fark edince selam verdi.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'tan Murat Boz'a anlamlı hediye!

Evliliği hakkında çıkan olumsuz haberler hakkında Oğuzhan Koç, "Her şey yolunda arkadaşlar. Nereden çıkıyor bunlar anlamıyorum" sözleriyle sitemini dile getirdi.

642ea18786b24a51403e816b.jpg

EŞİNİN ARACINI KULLANDI

Oğuzhan Koç'un, son günlerde arasının kötü olduğu iddia edilen eşi Demet Özdemir'in aracını kullanması dikkat çekti. Ünlü şarkıcıyı eşinin aracında görenler, "Demet eve dönmüş" yorumunda bulundu.

Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e duygusal kutlama

"EVLİLİKLERİ GAYET GÜZEL GİDİYOR"

Koç'un yakın arkadaşı Eser Yenenler ise basına yansıyan 'evlilikte kriz' ardından; ünlü çiftle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

642ea1b686b24a51403e816d.jpg

"HİÇBİR ZAMAN ÖZEL HAYATIMLA İLGİLİ KONUŞTUM MU?"

Tüm bunların ardından Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak, önceki akşam Yeniköy'deki bir mekan çıkışında objektiflere takıldı.

642ea25086b24a51403e8176.jpg

Geçtiğimiz haftalarda çıkan ayrılık haberleri ve evlilik yüzüğünü takmayışı hakkındaki sorular karşısında gerilen ünlü isim, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

642ea25a86b24a51403e8178.jpg

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, daha sonra bindikleri araçları ile hızlıca oradan ayrıldılar.

Oğuzhan Koç 'jawline dolgusu' yaptırdı!