sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Demet Şener oğlunun basketboldaki başarısını kutladı: Seninle gurur duyuyorum!

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,748
38
Demet Şener oğlunun basketboldaki başarısını kutladı: Seninle gurur duyuyorum!

Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın oğlu Ömer, babasının yolunda ilerliyor. Demet Şener, oğlunun U14 Türkiye Şampiyonası’nın en değerli oyuncusu ve sayı kralı olmasını, aynı zamanda turnuvanın en iyi beşine seçilmesini, "Seninle gurur duyuyorum oğlum!" sözleriyle kutladı.

Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın oğlu Ömer Kutluay, babasının izinden ilerliyor. Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Samsun’da organize edilen U14 Küçük Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olan Anadolu Efes forması giyen Ömer Kutluay final maçında 36 sayı, 5 ribaunt, 5 asistlik bir performans ortaya koydu.

Babası gibi 10 numaralı formayı giyen Ömer Kutluay, turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi. Ayrıca en iyi beşe girmeyi başarırken, turnuvayı da sayı kralı olarak tamamladı.

W2mKnnSKnUiwxA8iLCy8Tw.jpg

Demet Şener gelen şampiyonlukla birlikte büyük gurur ve sevinç yaşadı, sosyal medya hesabından duygularını dile getirdi.

WRORZuOuJU63lIewVfmyIQ.jpg
Ünlü model, paylaştığı fotoğrafların altına, "Seninle gurur duyuyorum Ömer'im... Duygularımı anlatacak kelimeleri bulamıyorum. Yeteneğin ve çalışma azminin yanında şans da hep seninle olsun. İnşallah daha nice başarıları beraber kutlarız annem... Seni çok seviyorum" notunu düştü.