sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Dua Lipa'nın muhteşem fiziğinin sırrı ortaya çıktı: Spor öncesi tükettiği olmazsa olmaz 2 besin

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
3,021
38
Dua Lipa'nın muhteşem fiziğinin sırrı ortaya çıktı: Spor öncesi tükettiği olmazsa olmaz 2 besin

Dua Lipa herkesin tanıdığı dünya yıldızlarından biri. Şarkıları ve sahne performanslarıyla dikkatleri çeken Dua Lipa'nın düzgün fiziğinin sırrı da merak ediliyor. Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, hayranlık uyandıran fitness rutini ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip.

vkzwkcGxnkaf_EBKNGB32g.jpg

Yetenekli bir dünya yıldızı olan Dua Lipa, vücut sağlığını korumak için pek çok alışkanlığa dikkat ediyor.
LIBS-XQ3D0CXBfkKYxb8GQ.jpg

Spor yapmak ve tüm kaslarını çalıştırmak onun için adeta bir tutku. Ünlü şarkıcı vücudun ve sıkı bacaklarını formunu düzenli yaptığı egzersizlere borçlu..
sXVY0G2ptEWk21wojaYXkg.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'nın düzgün fiziğinin sırrı yüksek yoğunluklu egzersizler, yürüyüşler, Yoga, Pilates ve boks gibi çeşitli egzersizleri bir araya getirmesinde yatıyor olabilir
IBh-5ys3YEin0UV-As-ltQ.jpg

Harika karın kaslarına ship olmak kolay değil ve sadece büyük bir özveri değil, aynı zamanda yoğun günlerde yüksek enerjili hızlı egzersizlerin dahil edilmesini de gerektirir.Dua Lipa'nın vaktinin kısıtlı olduğu günlerde, gününün başında 15 dakikalık bir HIIT antrenmanı yapmayı tercih ediyor."15 dakikalık bir HIIT seansı gibi gerçekten hızlı ve seri bir şeyler yapmayı seviyorum, bunu güne başlamadan önce yapabiliyorum," dedi Lipa Viva dergisine verdiği röportajda. O kıskanılacak orta bölüme gelince, onu mekik ve plank çeşitleriyle koruyor.
GvIRhebNTkuWRc2nbll0yg.jpg

Röportajda Dua Lipa, egzersize olan ilgisini canlı tutmak için rutinine dağ tırmanışı, jumping jack ve burpee eklemeyi sevdiğini açıkladı.
xH6U5UcG4EeBvthos26jkQ.jpg

Programının daha fazla zamana izin verdiği günlerde Lipa, Yoga, Pilates, boks veya spinning gibi birçok farklı antrenmanı karıştırmayı seviyor. Araştırmalara göre, egzersizleri karıştırmak can sıkıntısını gidermeye, yaralanmaları önlemeye, kilo ve yağ kaybını artırmaya ve metabolizmayı iyileştirmeye yardımcı olabiliyor.
oZ4ED3pEa0Cu6LYcmiYs8A.jpg

Dua Lipa'nın gerçekten keyif aldığı bir egzersiz ise zihnini temizlemesine yardımcı olan boks. Ayrıca, berraklığa ihtiyacı olduğunda köpeğini yürüyüşe çıkarmayı seviyor.Ünlü şarkıcı: "Boş zamanlarımda boks yapmayı seviyorum. Bunu fitness için yapmayı seviyorum ve sadece zihnimi temizlemek için yapmayı seviyorum. Gerçekten keyif alıyorum. Kesinlikle tüm vücudu çalıştıran bir egzersiz olması hoşuma gidiyor. Boksa başladığımdan beri muhtemelen şimdiye kadarki en iyi formdayım. Ayrıca harika bir stres giderici," dedi.
2FmX7x5p5kCCyvGvCJtCkg.jpg

Fitness tutkunuz ne olursa olsun, her gün motive kalmak mümkün değil. Lipa böyle günlerde, mutlaka fitness eğitmeni olmayan, biraz motivasyon için fitness arkadaşlarıyla birlikte çalışıyor. Ünlü isim yaptığı bir röportajda, Çok tembel hissettiğim ve beni motive edecek birine ihtiyacım olduğu günlerde bana antrenman yaptırmak için gelen en iyi arkadaşım, fiziksel egzersiz yapmak günüme gerçekten iyi bir başlangıç sağlıyor," dedi.
MRLGNeVmIEWB-n_j9mlxbA.jpg

Yoğun bir fitness programının yanı sıra Dua Lipa, kahvaltıda yumurtayı tercih etmesi veya diyetine eklediği çeşitli meyvelerle de kanıtlandığı gibi sağlıklı beslenmeyi de sever. Antrenmanlarından önce kaju ezmesi ve bir muz, öğle yemeğinde ise bol sebzeli tavuk salatası ve soğuk meyve suyu da tüketiyor.

Okumaya devam et...