sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Edis'in ilk durağı Azerbaycan

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642fb70f86b24470b4c6086a.jpg

Geçtiğimiz hafta sağ ayak bileğini burkan Edis'in konserleri de iptal olmuştu. 32 yaşındaki şarkıcı, sağlık durumu hakkında, “Beni çok zorladı. Konserlerim iptal oldu, işlerim aksadı. Spor yapan biriyim, spor yapamadım. Şu an iyiyim, geçti neredeyse. Konserlerimize de başlıyoruz yakında. Hatta ilk durak Azerbaycan olacak. Çok büyük bir salonda çıkacağız, orada çıkan da ilk Türk benim” dedi.

"ÇOK SÜRPRİZ OLMADI"

Geçtiğimiz haftalarda çıkarttığı ‘Bana Ne’ şarkısına gelen tepkiler hakkında konuşan Edis, “Diğer şarkılara nazaran daha kişisel bir yolu var. Çok sürpriz olmadı. Mutluyum ben” açıklamasını yaptı.
642fb70986b24470b4c60868.jpg

"MUTLULUK VEREN BİR ALBÜM"

Albüm çalışmalarının da başladığını belirten ünlü popçu, "Biraz bu siyasi sürecin atlatılmasını bekliyorum. Mutluluk veren bir albüm benimki. Bu gündem yoğunluğunda çıkartmak istemiyorum. Bu yüzden de tek slov parçam olan 'Bana Ne' şarkısını çıkarttık. Sonrasında da bu gündem bitince albümün çıkartacağım" ifadelerini kullandı.

'Birbirimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan bir dönemden geçiyoruz', Edis iddiasını konuşturdu: Dinlenmeme gibi bir durumum yok!