sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Emily Blunt kızlarının oyuncu olmasını istemiyor: Çok zor bir sektör

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,758
38
Emily Blunt kızlarının oyuncu olmasını istemiyor: Çok zor bir sektör

Kendisi gibi oyuncu John Krasinski ile 2010 yılında dünyaevine giren Emily Blunt, bir dergiye verdiği röportajda kızlarının oyuncu olmasını istemediğini belirtti.

HXp3x9I7skWWxwjoouKhZA.jpg

Hollywood'un en güçlü çiftleri arasında gösterilen Emily Blunt ile John Krasinski'nin Hazel Grace ve Violet adında iki kızı bulunuyor.
x7TX_Lk2ekqFDovdGLvIZw.jpg

Son olarak "Oppenheimer" filminde rol alan Emily Blunt, Harper's Bazaar dergisinin İngiltere edisyonuna kapak oldu.Ünlü isim, kızlarının kendisinin izinden gelmesini istemediğini itiraf etti.
_yMvHXmX9EO6RkApCOSzyQ.jpg

Sektörde kadınların erkeklere göre çok daha fazla dış görünüşleriyle yargılandığını belirten Blunt, "İnsanlar bana 'Kızım oyuncu olmak istiyor' dediğinde geriliyorum ve 'Sakın yapma!' demek istiyorum. Çünkü bu zor bir sektör ve büyük hayal kırıklığı yaratabiliyor. Pek çok insan size olayları kişisel algılamamanızı söylüyor ama bu tamamen kişisel, özellikle de nasıl göründüğünüze göre değerlendiriliyorsanız. Yani işin bu tarafına katlanmak zorundasınız" dedi.
ye06-pn4bEm4nKsjhXVotg.jpg

Hollywood'daki büyük başarısının çocukları için hala heyecan verici olmadığını ve kendisini şöhretiyle bağlantısız hissettiğini de ifade eden Blunt, şöyle dedi:"Kendimi bir reklam panosunda gördüğümde, onunla tam bir ayrışma yaşıyorum. 'Bu da kim?' Ve çocuklarımın da aynı şeyi yaptığını görebiliyorum: 'Ah, işte annem' diyebilirler ama bu onlar için heyecan verici değil. Onlar için heyecan verici olan, onları okuldan alıp yüzmeye götürebildiğim zamanlar."
Eq9wYvn6K06HV1FNA3k7-g.jpg

Öte yandan Blunt'ın eşi John Krasinski, geçtiğimiz aylarda 12 yıllık keyifli evliliklerinin ardından Emily Blunt'la aralarında güçlü bir bağ oluştuğunu açıklamıştı.
w6yUPrwaY0iknf9xLf4ajg.jpg

Ünlü oyuncu, “O olmasa hayatımda hiçbir yere gelemezdim" diyen Krasinski, “Günlük olarak, kesinlikle kariyer açısından ve bir baba olarak da beni yaptığım her işte her gün daha iyi olmaya itiyor. Bir sonraki günü iple çekiyorum çünkü bir öncekinden daha iyi olacağını biliyorum” ifadelerini kullanmıştı.