sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Esra Kazancıbaşı: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,734
38
Esra Kazancıbaşı: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi

Usta oyuncu Rasim Öztekin, kalp rahatsızlığı nedeniyle 8 Mart 2021'de hayatını kaybetmişti. Esra Kazancıbaşı Öztekin, son paylaşımıyla merhum eşine olan özlemini dile getirdi.

Türk tiyatrosunun beşinci kavuklusu Rasim Öztekin, 2021 yılında aramızdan ayrılmıştı. Eşine olan özlemini sık sık dile getiren Esra Kazancıbaşı Öztekin, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.

Esra Kazancıbaşı, Instagram'dan yayınladığı karelere "Şükufe, Zülküf’ünü, tontişini çok özledi. Hem de çok" notunu düştü.

Uhp2sPV1BEKjgSMJrwE9og.jpg
"SENİ ÇOK SEVİYOR VE ÖZLÜYORUM" Rasim Öztekin'i ölüm yıl dönümünde mezarı başında anan Esra Kazancıbaşı, "Gösterişi, şatafatı hiç sevmezdin. Sevilen, ünlü bir sanatçı olarak ayrıcalık görmeyi de. Her görüşten, her kesimden insana saygı duyardın. İşte bu yüzden toplumun Rasim Ağabey'i oldun. Ülkemizde yaşanan büyük deprem faciasında onbinlerce insanın yaşamını yitirdiği, evini, işini, ailesini, sevdiklerini kaybettiği, zincirleme yasların yaşandığı bu zorlu dönemde, sadece akraba ve yakın arkadaşlar arasında düzenlenen minik bir törenle ikinci ölüm yıldönümünde andık seni. Kadın emeğine ve kadın haklarına çok değer veren bir sanatçı olarak çok anlamlı bir tarihte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde gökyüzüne uğurlamıştım seni. İşte bugün, Dünya Kadınlar Günü'nün sembolü sapsarı mimozaları bıraktık kabrine. Seni çok seviyor ve özlüyorum. ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu'nda eğitim gören her genç ise tesellim oluyor. Çünkü onlar tiyatro sahnesinde seni yaşatacaklar'' demişti.