sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

'Evde takılıyor hâlâ! Hiçbir işe yaramıyor'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
6442818386b24a5e54b66365.jpg

Ünlü isimler, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde sosyal hesaplarından dikkat çeken paylaşımlar yaptılar. Kiminin mesajı güldürürken, kimi de takipçilerinihüzünlendirdi. Bu isimlerden biri de Teoman oldu. Ünlü rockçı, 2018 yılında yazdığı 'Fasa Fiso' kitabından bir bölüme yer verdi.

"ÖLMEK İSTİYORUM! NE YAPSAM OLMUYOR"

Çocukluk yıllarına ait bir kareyi yayınlayan Teoman, "Pazar günleri Sahaflar’ın orada, Beyazıt'ta sokak pazarları kuruluyor, sinema makinelerini seyredip, para biriktiriyorum; bayram harçlıklarımı, amcalarımın verdiği harçlıkları. Sonunda annemle gidiyoruz Beyazıt’a, küçücük, çok hafif, kırmızı, gri plastik bir sinema makinem var artık: Süper 8. Eve zor varıyorum, hemen tornavidayla aletin içini açıp dişlilere yağları sürüyorum. 'Şarlo' filmini takıyorum, o da ne! Makinem çalışmıyor. Daha doğrusu çalışıyor da, iki saniye çalışıp bir dakika tutukluk yapıyor. Ölmek istiyorum! Ne yapsam olmuyor" ifadelerini kullandı.
644280aa86b24a5e54b6635f.jpg

"KALBİM PARÇALANIYOR, VICIK VICIK YAĞ VAR"

Alıntı Metni

644280a386b24a5e54b6635d.jpg

Teoman'ın şarkısının izinsiz kullanıldığı iddiasıyla açtığı davada karar!, Teoman'ın ilginç görüntüsü! Üstüne yemek döktü