sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Fenerbahçe'de Oosterwolde'ye özel ilgi

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
14,280
378
Fenerbahçe'nin Jayden Oosterwolde henüz takımla maça çıka şansı bulamadı. Deprem felaketinden sonra Jorge Jesus, oyuncuyla özel ilgileniyor. İşte detaylar.

Takımla çalışmalarını sürdürüyor
Takımla beraber çalışmalara katılan futbolcu, ülkemizde yaşanan deprem felaketlerinin ardından liglerin ileri bir tarihe ertelenmesiyle henüz yeni takımının formasını giyemedi.

Ferdi ve Jesus'tan yakın ilgi
Fenerbahçe'de Oosterwolde'ye özel ilgi
Fanatik'in haberine göre yeni geldiği ülkede yaşanan bu olayın Oosterwolde’yi kötü etkilememesi için harekete geçildi. Yıldız futbolcuyla aynı dili konuşan Ferdi Kadıoğlu, her anında 21 yaşındaki takım arkadaşının yanında olmaya çalışıyor. Jesus da oyuncusuyla yakından ilgileniyor.

Forma için hazırdı
Jayden Oosterwolde'nin Konyaspor maçında oynamak için hazır olduğu biliniyordu. Türkiye'de ligler TFF'nin açıklamasıyla 3-4 Mart tarihlerinde yeniden başlayayacak.

Jayden Oosterwolde'nin Parma performansı
Bu sezon Parma formasıyla ligde 18 maça çıkan Hollandalı futbolcu, 1 gollük katkı sağladı.

Jayden Oosterwolde: "Defansif anlamda hızlı ve süratli bir oyuncuyum. Birebir pozisyonlarda da iyiyim. Ofansfim yönümü de görmüşsünüzdür. İki yönlü anlamda iyi olduğumu söyleyebilirim." pic.twitter.com/YqrE9XoYiD

— Ajansspor (@ajansspor) January 31, 2023
"Şampiyon olmak istiyorum"
Fenerbahçe'ye imza attıktan sonra basın mensuplarını açıklama yapan genç oyuncu, "Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolunda yardımcı olmak için geldim. Jesus'tan çok şey öğreneceğimden kuşkum yok. Burada kendimi göstermek istiyorum. Sonrasında da Premier Lig'e gitmek istiyorum. Çok hızlı bir savunma oyuncusuyum. Ofansif de bir oyuncuyum aynı zamanda. Asist ve gollerimden bunu görebilirsiniz. İki anlamda da iyiyim." demişti.