sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Gibi dizisi oyuncusu Kıvanç Kılınç: Bende agorafobi ve klostrofobi var

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,719
38
Gibi dizisi oyuncusu Kıvanç Kılınç: Bende agorafobi ve klostrofobi var

Gibi dizisi başrol oyuncularından Kıvanç Kılınç, Radyo Eksen’de Gülşah Güray’ın konuğu oldu. Kılınç, "Bende agorafobi ve klostrofobi var. Tiyatrocu biri için oldukça zor bir durum" ifadesini kullandı.

TuMIrjd7J0uZEWhP1sjLhw.jpg

Yeni sezonu 31 Mart’ta başlayacak olan "Gibi" dizisinin başrol oyuncularından Kıvanç Kılınç, Radyo Eksen’de Gülşah Güray’ın konuğu oldu. Kılınç, Gibi’nin yeni sezonu ile ilgili bazı tüyolar verirken, "Gibi’nin dördüncü sezonu daha çok birinci ve ikinci sezon tarzında olacak” dedi.
Ru9Ef-WtWUe5t-acuEeH1Q.jpg

“Bende agorafobi (belirli bir yerde kapana kısılma korkusu) ve klostrofobi (kapalı alan korkusu) var" diyen Kılınç, "Tiyatrocu biri için oldukça zor bir durum. Ama alışmaya başladım. En pişman olduğum şeylerden biri bu yüzden Metallica’nın Ali Sami Yen’de verdiği konsere gidememek olmuştu” ifadesini kullandı.
fmgkxYEFk0aXv3fLMfhQ5g.jpg

Kılınç, “Oyuncu olarak Sean Penn’i çok beğeniyorum. Onun setinde olmak isterdim. Bir sahneden sonra, kamera arkasında neler yaptığını görmek isterdim” sözleriyle dikkat çekti.
YGn5G5cLBUeP16rpuNg8sg.jpg

Gibi’nin dördüncü sezonu, dizinin unutulmayan anları, tiyatro kariyeri ve konserlere neden gidemediği gibi hakkında pek bilinmeyenleri paylaşan Kılınç, Eksen dinleyicileri için de sevdiği şarkılardan oluşan bir liste hazırladı. Gülşah Güray’ın, Kıvanç Kılınç ile gerçekleştirdiği röportajın tamamı, yarın saat 8.00’de Radyo Eksen’de olacak. İstanbul ve çevresinde 96.2 frekansından yayın yapan Radyo Eksen, mobil uygulamadan veya radioeksen.com adresi üzerinden dinlenebiliyor.