sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

HABERLER; Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın boşanacakları iddia edilmişti! 'Sana hayranlığım hiç bitmedi'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
643cd26b86b245091084ba48.jpg

Ceyda Düvenci dizi setinde tanıştığı oyuncu Bülent Şakrak ile aşk yaşamaya başlamış, çift 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın mutluluğu oğulları Okan Ali'nin doğumuyla daha da artmıştı.

Evlilikleri boyunca en özel anlarını dahi takipçileriyle paylaşan çift, son dönemde ayrılık iddialarıyla gündeme gelmişti. Oyuncu çiftin uzun zamandır birlikte görüntülenmemesi ve sosyal medyada fotoğraf paylaşmaması, ikilinin boşanacağı dedikodularını alevlendirmişti.

643cd0db86b245091084ba39.jpg

VİDEO YAYINLADI

Dedikoduların ardından geçtiğimiz günlerde sessizliğini bozan Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yayımladığı bir video ile ayrılık iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Ceyda Düvenci: Melisa'yı 40 yaşındayken görmek isterim

"ARTIK SESSİZ KALMAMAK GEREKTİĞİNİ FARK ETTİM"

Düvenci, "Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim. Bugün yine saçma sapan haberler çıkmış… O kadar zor zamanlardan geçiyoruz ki, böyle şeylere cevap vermemek gerektiğini düşünen bir taraftaydım. Yaşadığımız hayat belli, ne olduğumuz belli, ne yaptığımız belli ama bakıyorum bunun sonu gelmiyor. Hemen minicik bir açıklama yapmak istiyorum. Biz gayet mutlu bir çiftiz. Hiçbir sorun yok. Hani düşündüğünüz gibi durumlar söz konusu bile değil. Ağzıma bile almak istemediğim durumlar" dedi.

643cd0fd86b245091084ba3b.jpg

"BİRBİRİMİZİ ÇOK GÖREMİYORUZ"

Şakrak'ın iş için 6 aydır Selimiye'de olduğunu ve çok sık görüşemediklerini söyleyen Ceyda Düvenci, "Tabii ki evliliğin içinde anlaşamadığımız günler olur, anlaştıkça daha da güçlenirsiniz ama şöyle durum var. Bülent Selimiye'de 6 aydır dizi çekiyor. Haftada bir gün zar zor geliyor, çok yorgun oluyor… Çok yoğun bir projenin içinde 6 aydır ve o yüzden bizi çok göremiyorsunuz birlikte açıkçası ama aslında gören de görüyor" ifadelerini kullandı.

643cd10d86b245091084ba3d.jpg

"MUTSUZLUK HİKÂYELERİ YAZMAYALIM"

Paylaştığı 'Misafirhane' şiirini çok sevdiği için yayınladığını ifade eden ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

643cd12086b245091084ba3f.jpg

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Tüm bunların ardından bir hamle de Bülent Şakrak'tan geldi. Ünlü isim, geçtiğimiz gün 46'ıncı yaşına basan Ceyda Düvenci'nin doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı romantik bir fotoğraf ve yazı ile kutladı.

643cd16a86b245091084ba43.jpg

Eşine sarıldığı anda çekilen bir kareyi yayınlayan Şakrak, sözlerine; "Fotoğraf 2014 ve kutladığımız ilk doğum günün. Aradan 9 yıl geçti, Melisa büyüdü, Ali doğdu (askere gitti geldi)yaşam aktı, envaiçeşit şey yaşandı, gezildi, dolaşıldı, çalışıldı, çabalandı, yaş alındı ancak yaşlanılmadı falan..." diye yazarak başladı.

Ceyda Düvenci: İçimden ağlamak geliyor

"SENİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM"

"Bu süreçte senin hayata tutunma biçimin, inadın, analığın ve gayretin hiç değişmedi; bu nedenle evdeki ben ve cümle canlının (kediler, köpekler, fareler, çocuklar) sana olan hayranlığı da hiç bitmedi" ifadelerini kullanan oyuncu, sözlerini şöyle noktaladı:

Alıntı Metni

643cd1b486b245091084ba45.jpg

"MUTLULUK GÖZYALŞARI DÖKÜLÜR GÖZLERİMDEN"

Eşinin bu kutlamasına, "Seni çok seviyorum" yorumunu yazan Düvenci, ardından aynı gönderiyi kendi Instagram sayfasında paylaşarak; "Her yaşanan detaya 'iyi ki' diyebiliyorsak günün sonunda mutluluk gözyaşları dökülür gözlerimden... Seni seviyorum be adam" mesajını yazdı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak kafa karıştırmıştı! Yeni paylaşım geldi