sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

HABERLER || 'Müstehcen fotoğraf' iddiasında yeni gelişme! Damla Ersubaşı suç duyurusunda bulundu

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
643d28cf86b2442ec85908a1.jpg

Müge Işık, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda, yakın arkadaşı olan Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı’nın, eşi Sönmez Işık’a müstehcen fotoğraflar gönderdiğini öne sürdü.

Eskişehir’de yaşayan Ersubaşı, iddiaların ardından avukatı Ali Ünal ile birlikte adliyeye giderek, Müge Işık hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na 'şantaj', 'iftira', 'haberleşme ve özel hayatın gizliliğini ihlal', 'tehdit', 'kişisel verilerin kaydedilmes' ve verilerin hukuka aykırı ele geçirilmesi' iddialarıyla ilgili suç duyurusunda bulundu.
643d285b86b2442ec8590897.jpg

"SORUMLULAR MAHKEMEDE HESAP VERECEKLER"

Adliye çıkışı basın mensuplarına açıklama yapan ünlü oyuncu, arkadaşı olan Işık’ın iddialarına tepki gösterdi.

Alıntı Metni

"ÖLÜM TEHDİDİ ALDIM"

Sosyal medyanın yanı sıra cep telefonuna da tehdit mesajları aldığını belirten Ersubaşı, “Bana gelen mesajlarında ‘Seni öldüreceğim, şu kadar saat ömrün var’ gibi tehditlerin hepsinin delilleri var. Şu saatten sonra kimse beni arayıp, ‘Uzlaşalım, davayı geri çek’ diye aramasın. Çünkü üç gün boyunca yaşadığım psikolojik şiddeti ben bilirim, çocuklarım bilir. Benim yanımdaki arkadaşlarım bilir. Adı geçen kim varsa, atılan iftiranın hesabını verecek. Sosyal medya, cep telefonum üzerinden tehditler. Benim evimin adresini herkes bilir oldu” ifadelerini kullandı.
643d286386b2442ec8590899.jpg

"ERİŞİM ENGELİ TALEP ETTİK"

Damla Ersubaşı’nın avukatı Ali Ünal, sosyal medya paylaşımlarının kısa sürede yayıldığını ve buna karşılık erişim engeli de talep ettiklerini söyledi. Av. Ünal, şunları söyledi:

Alıntı Metni

643d286d86b2442ec859089d.jpg

Damla Ersubaşı: Keşke 23 yaşında evlenmeseydim!, 6,5 ayda 41 kilo verdi! 'Hiç kolay bir süreç değildi'