sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

HABERLER: Tan Taşçı adını kullanan dolandırıcılara savaş açtı! 'Ahdım var artık acımak yok'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
64538b3c86b24407b89a7a90.jpg

Tan Taşçı'nın başı dolandırıcılarla dertte! 42 yaşındaki şarkıcı; kendisini Tan Taşçı diye tanıtan kişinin sanatçı arkadaşlarını, güzellik merkezlerini, mekânları aradığını ve WhatsApp profiline kendi fotoğrafını koyup dolandırıcılık yaptığını söyledi.

"NEDEN GECE 3'TE ARAYAYIM?"

Sosyal medyadan tepkisini dile getiren Tan Taşçı, şu ifadeleri kullandı:
"Kendisini 'Tan Taşçı' olarak tanıtarak insanları işleten sapık WhatsApp profiline bir fotoğraf koyup herkesi kandırıyor! Güzellik merkezlerini arayarak randevu alıyor. Yahu ben ne alaka? Haydi geleceğim diyelim gelmek için sizi neden gece 3’te arayayım, ne işim olabilir, uyku güzelliği mi?"

64538b7486b24407b89a7a96.jpg

SAHTE TAN ABARTMIŞ!

Alıntı Metni

64538b8c86b24407b89a7a9a.jpg

"BANA ÇEKTİREN TÜM SAPIKLARI CEZALARINI ALIRKEN ZİYARET EDECEĞİM"

Ünlü şarkıcı, "Çeşme’de adamın biri telefonla arayıp "Tan'dan şampanya" diyor ve masalara şampanya yollatıyor! Yahu hiç yapmadığım işler bunlar. Neden kandırılmaya bu kadar müsait bir toplumuz? Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Avukatım ve ben sapıklarla uğraşmaktan yorulduk ama ahdım var artık acımak yok. Bana çektiren tüm sapıkları cezalarını alırken de ben ziyaret edeceğim inşallah!" mesajı ile dolandırıcıya ve bu kişiye inanan kişilere seslendi.
64538b6d86b24407b89a7a94.jpg

Tan Taşçı, Harbiye Açık Hava sezonunu açtı, ‘Popüler olmak statü değil’