sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

HABERLER; Teşkilat dizisinin Zehra'sı Deniz Baysal Yurtçu; 'Çocuğumun olmasını istemiyorum'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
644bba3486b2473a003ff321.jpg

Deniz Baysal Yurtçu, Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu 'Empati' programına konuk oldu. Ünlü isim, oyunculuğa lisedeki tiyatro öğretmeni Zekeriya Bey sayesinde başladığını söyledi.

"ÇOK KORKUYORDUM"

Alıntı Metni

644bbae086b2473a003ff32b.jpg

"BAZEN BİZ ANNEMİ KALDIRDIK, BAZEN ANNEM BİZİ KALDIRDI"

Annesinin kanseri atlattığını söyleyen ve hastalık sürecine dair konuşan oyuncu, "Zor bir süreç oluyor. Hasta taraf incinmiş oluyor ve hayatı çok sorguluyor. Biz de bilmediğimiz için 'Sen çok güçlüsün' diye gazlamaya çalışıyoruz. Bu hastalığa karşı koyan insanların hikayesini çok okudum, 'Ben artık güçlü olmak istemiyorum' diyorlar. Annem de onu dedi, mücadele etmekten yoruldu. Annem kemoterapi görürken, İzmir'de bir iş çekiyordum ve her kemosunda yanında olabildim. Moral çok önemli, kendine bakmak önemli ama dile kolay. Bir kere bu hastalığa yakalanınca hep tedirginsin. Başın ağrısa bile 'Nüksetti mi?' diye soruyorsun kendine. Düşüyorsun, bazen biz annemi kaldırdık, bazen annem bizi kaldırdı" ifadelerini kullandı.
644bbad986b2473a003ff329.jpg

"ÇOCUK SORUMLULUĞUNU İSTEMİYORUM"

Müzisyen Barış Yurtçu ile dört yıldır evli olan Deniz Baysal, "Çocuğumun olmasını istemiyorum" derken, anne olmakla ilgili düşüncesini şu sözlerle anlattı:

Alıntı Metni

644bbae886b2473a003ff32d.jpg

‘En güzel kahkaham’ , Deniz Baysal-Barış Yurtçu’nun romantik tekne tatili