sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Hülya Avşar: Bu bayramı çok fazla içimde yaşayamadım

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
6445299c86b2446b609a1ce3.jpg

Hülya Avşar, Kıbrıs konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Avşar, “Açıkçası ben bu bayramı çok fazla içimde yaşayamadım ama tabii ki herkese sağlıklı, sıhhatli, bereketli ve mutlu bayramlar diliyorum. Hayatları boyunca güzel yaşamlar diliyorum. Ben bu bayramda işimi yapıyorum sadece. Gerçekten mutlu değilim. Mutsuzum yani. Hepimizin görevi deprem bölgesini desteklemek" dedi.

"VEFAT EDENLERİN MEKANI CENNET OLSUN"

"Herkesin başına gelebilir" diyen Avşar sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

64452d2b86b2446b609a1cec.jpg

"HEPSİNİN YERİ HAZIR"

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Yıldız De Bana’ programının jüri üyeliğini yapan Avşar, program ile ilgili de “O programdan güzel oyuncular çıkacak. Çıkan oyuncular dizilerde oynayacaklar ödül olarak da. Hepsinin yeri hazır. Başrol, karakter oyuncusu her şeyleri hazır” dedi.
64452d5e86b2446b609a1cee.jpg

'Yıldız De Bana' ilk bölümüyle tam not aldı! 'Sanat iyileştirir'

UNUTULMAZ GECE YAŞATTI

Yoğun ilginin olduğu gecede Türk sanat müziği ve arabesk şarkılardan oluşan repertuarı ile büyük beğeni alan Hülya Avşar, gecede Melih Yazgan imzalı derin yırtmaçlı elbise ile sevenlerini karşıladı. Birbirinden güzel şarkılarını, salonu dolduran hayranları ile seslendirdi.

"HAYATIMI DEĞİŞTİREN KADIN"

Kendisini izlemeye İrem Dericiyi sahneye davet eden Hülya Avşar beraber şarkılar söyledi. Hülya Avşar, İrem Derici’ye “O ses” yarışmasında tek dönen jüri üyesiydi. İrem Derici Hülya Avşar’a “Hayatımı değiştiren kadın” diyerek sarıldı.
64452d0b86b2446b609a1cea.jpg

Hülya Avşar isyan etti: Bunu yazanlar kafayı yemiş!