GeyikForum.COM | Forum Sitesi

GeyikForum.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
GeyikForum'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

İftar Vaktine Kadar Vakit Geçirebileceğiniz 5 Mobil Oyun Önerisi

3mr3blgn

Ar-Ge
25 Mar 2023
44
23
8
26
Türkiye
mobil-oyun-1200x675.jpg.jpg

Bildiğiniz üzere 11 ayın sultanı Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Uyku düzenimizden tutun yeme içme düzenimiz gibi çoğu alışkanlığımızın değiştiği bu dönemde yaşadığımız sıkılma durumu da pek hoşumuza gitmiyor. Hele ki biz oyuncuların iftar vaktini beklerken şekilden şekile girip canımızın sıkılmasını önlemesi şart. Bu noktada da mobil oyunlar yardıma yetişiyor.
Sizin için bu soruna biraz olsun çözüm sunabilecek, oynarken iftara kadar vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız 5 adet mobil oyun önerisi ile karşınızdayız. Oyunların hepsi Android cihazlarda ücretsizken birkaç tanesi maalesef IOS cihazlarda ücretli.

1-Alto’s Odyssey
Alto’s Odyssey, oyuncuyu snowboard ile çöllerde kaydırırken birçok zorlu engel ve görevlerle karşı karşıya getiren bir oyun olarak tanımlanabilir. Mobil cihazlara göre oldukça iyi grafikler ve etkileyici müzikleri ile oyuncuları muhteşem bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. Oyunda, Alto’nun öğrenme eğrisini takip ederek kaymayı öğrenmek, zıplamak, dönüş yapmak ve çeşitli hareketler yapmak gerekiyor. Alto’nun serüveninde ilerledikçe yeni karakterlerin kilidini açabilir ve farklı kayma tahtaları, kıyafetler ve ekipmanlar satın alabilirsiniz. Oyun Android cihazlarda ücretsizken, IOS cihazlarda 109,99 lira fiyat etiketine sahip.
2-Infinity Loop
Bu minimalist tasarıma sahip bulmaca oyunu, oyunculara sonsuz eğlence sunuyor. Oyunun amacı, ekranda dönen parçaları bir araya getirerek tam bir döngü oluşturmak. Oyunda farklı zorluk seviyeleri var ve oyuncuların yaratıcı ve akıllıca düşünmesi gereken birçok seviye bulunuyor.
3-2048
2048, şüphesiz en popüler mobil oyunlardan biri. Tek yapmanız gereken 2 sayıyı birleştirmek ve sonunda 2048 sayısına ulaşabilmek. Haliyle strateji, sabır ve hız sahip olmanız gereken özellikler. Oyuncuların hızlı ve doğru hamleler yaparak rakamları birleştirip yükseltmeleri gerekiyor. Oyun ayrıca yüksek puanlar için bir sıralama sistemi de sunarak rekabeti yaygınlaştırıyor.
4-Color Switch
Color Switch, oyuncuların renkli bir topu kontrol ettiği bir mobil oyun. Oyuncular topu renklerine uygun şekilde yönlendirerek engelleri aşmaya çalışıyor. Oyunun başında kolay seviyeler varken ilerledikçe seviyeler zorlaşarak oyuncuların reflekslerini zorluyor. Pek çok farklı oyun modu ve zorluk seviyesi de mevcut.
5-Cube Escape: Paradox
Cube Escape: Paradox, tek oyunculu bir kaçış oyunu. Oyunculardan beklenen, odalar arasında geçiş yaparak gizli nesneleri toplamaları ve ipuçlarına dayanarak bir dizi zorlu bulmacayı çözmeleri. Oyunun ilginç bir özelliği de bulunuyor. Yapımın yaratıcısı olan Rusty Lake ile etkileşime girebileceğiniz bir dizi sekans oyunda yer alıyor. Karanlık ve gizemli bir atmosfere sahip Cube Escape: Paradox oyuncuların zekice düşünmesi gereken birçok bulmacaya ev sahipliği yapıyor.
 
Son düzenleme:
Üst Alt