sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Jake Gyllenhaal'dan Guy Ritchie itirafı: Hayatımın en yaratıcı deneyimlerinden biriydi

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,690
38
Jake Gyllenhaal'dan Guy Ritchie itirafı: Hayatımın en yaratıcı deneyimlerinden biriydi

Guy Ritchie imzalı "Antlaşma" (The Covenant) adlı filmde başrol oynayan Jake Gyllenhaal, son röportajında Ritchie'yle çalışmanın kendisini kattıklarını anlattı.

GIAferGibEOxQaUaZMKENg.jpg

"Yaşam Şifresi", "Pers Prensi" ve "Yarından Sonra" gibi yapımlarla tanınan ünlü ABD'li oyuncu Jake Gyllenhaal, Britanyalı yönetmen Guy Ritchie'yle çalışmanın kendisini koyvermeye iten yaratıcı süreci hakkında konuştu.
vLTyvrd9YkeNXUNWpGN8rw.jpg

Popüler YouTube programı Hot Ones'a verdiği yeni röportajda oyuncuya, aktörlere kendilerini keşfetmeleri için çok fazla alan tanıyan bir yönetmenle çalışmanın ürkütücü mü yoksa özgürleştirici mi olduğu soruldu.
xrDQKsI6NkqZg2-8WLGjmw.jpg

Gyllenhaal, "İşimle ilgili sevdiğim şey, çok farklı düşünce yapılarından kişilerle çalışabilmek" diye yanıt verdi.
DOwKUZpjTkm_Uod4jghzng.jpg

Oyuncu, "Guy'la çalışmak, daha önce yaptığım hiçbir şeye benzemiyordu. Bana 'Hiçbir repliğini ezberleme' dedi ve senaryo 50 sayfa geldi. Tamamen yazılmış bir senaryo bile değildi" dedi.
MEI5GrVhAE6LuePPKcyXmA.jpg

Gyllenhaal, sözlerine "Genelde senaryolar 110 sayfa falandır ve ilk gönderdiğinde 'Bu da ne?' dedim ve sonra o da 'Sete gel, her gün üzerinde çalışalım, sonra da çekeriz' dedi. Hayatımda bana en çok ilham veren yaratıcı deneyimlerden biriydi" diye devam etti.
f-nOgctzoEGVTDq7eBikrw.jpg

Gyllenhaal, Guy Ritchie'nin son filmi "Antlaşma"da (The Covenant) Afgan bir tercümanla birlikte Taliban güçleriyle mücadele eden, ABD ordusundan bir çavuşu canlandırıyor. "Antlaşma" filmi, Türkiye'de 28 Nisan'da vizyona girecek.