sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Jane Fonda: Fransız yönetmen benimle yatmak istedi, anlamazdan geldim

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,734
38
Jane Fonda: Fransız yönetmen benimle yatmak istedi, anlamazdan geldim

Jane Fonda, kariyerinin başlarındayken çalıştığı bir yönetmenin adını vererek, "Beni yatağa atmak istedi" dedi. Yönetmenin söylediği gerekçeyi de açıklayan Fonda, "Fransızca söylediği için anlamazdan geldim" itirafında bulundu.

jQhAMQuJ8kWd_gwX0_6Qqw.jpg

Jane Fonda, "Watch What Happens Live!" adlı talk show programında Andy Cohen'in konuğu oldu. "Book Club: The Next Chapter" adlı yeni komedi filminin tanıtımı için rol arkadaşları Candace Bergen ve Mary Steenburgen ile birlikte röportaj veren Fonda, kariyerine ilk başladığı yıllarda aldığı bir "ahlaksız teklif"ten bahsetti.
Yz0n6scbt0O9Our3NR9O8g.jpg

Fonda, Hollywood'da "bir adamın" kendisiyle birlikte olmaya çalıştığını anlattı ve o kişinin adını da verdi. Oscar'lı oyuncu, birliktelik teklif eden kişinin, 1964 yapımı "Joy House" filminde birlikte çalıştıkları Fransız yönetmen René Clément olduğunu açıkladı.
Zi4MTNEjREekKVcoFQlsTA.jpg

Fonda, "Beni yatağa atmak istedi çünkü filmdeki karakterin orgazm olması gerektiğini ve benim nasıl orgazm olduğumu görmesi gerektiğini söyledi" dedi. Fonda'nın bahsettiği olayın yaşandığı dönemde yönetmen 51, Fonda ise 27 yaşındaydı. Şimdi 85 yaşında olan Fonda ayrıca, "Bu lafı Fransızca söyledi, anlamazdan geldim" dedi.
vNoikC1FlkWYf7n_M47RdA.jpg

Programda, 1981 yapımı ünlü filmi "On Golden Pond" ile Oscar alması gerektiğini ama alamadığını söyleyen Fonda, o filmde babası Henry Fonda ile birlikte rol almıştı.
ik81esFc3UuRzJBdvvcobw.jpg

Jane Fonda, 1971'de "Fahişe" (Klute), 1978'de "Eve Dönüş" (Coming Home) adlı filmlerle iki kez En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını kazanmıştı.