sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Jennifer Aniston en çok kızdığı iltifatı açıkladı

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,771
38
Jennifer Aniston en çok kızdığı iltifatı açıkladı

Jennifer Aniston, onu en çok öfkelendiren yaş ayrımcısı iltifatı açıklayarak, aslında nasıl iltifat edilmesi gerektiğini anlattı.

UrzP03Rdb0-8zPyVzmKidQ.jpg

Hollywood'un ünlü ismi Jennifer Aniston, en çom öfkelendiği iltifatın ne olduğunu açıkladı. 54 yaşındaki oyuncu, İngiliz Vogue'a verdiği röportajda yaş ayrımcısı iltifat aldığında "çıldırdığını" ifade etti.
ju1bU3TutUq4IyVv7ssopA.jpg

Aniston, "Yaşına göre harika görünüyorsun" ifadesi, yerine "Harika görünüyorsun, nokta" denmesi gerektiğini belirtti. "Bu beni çıldırtıyor. Dayanamıyorum buna" diyen Aniston, "'Eh, bu aşamadasın, yani yaşına göre...' gibi lafların olması toplumun bir alışkanlığı. Bunun ne anlama geldiğini bile anlamıyorum" dedi.
iTJC8lHny0-oiTDeRWHM3Q.jpg

"20'li yaşlarımda olduğumdan daha iyi durumdayım" diyen ünlü oyuncu, "Zihnimde, bedenimde ve ruhumda daha iyi hissediyorum. Her şey yüzde 100 daha iyi" şeklinde konuştu.
EdojtLGPa0qYGCddIyAE0g.jpg

Tüm zamanların en iyi dizileri arasında gösterilen Friends'de Rachel karakteriyle ünlenen ABD'li oyuncu, geçltiğimiz günlerde fitness şirketi Pvolve'la resmi bir ortaklık kurduğunu duyurmuştu.