sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Jennifer Coolidge'den Hollywood senaristlerinin grevine destek

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,726
38
Jennifer Coolidge'den Hollywood senaristlerinin grevine destek

MTV Film ve TV Ödülleri, önceki akşam sahiplerini buldu. Amerikan Yazarlar Birliği'nin grevi nedeniyle program canlı yayınlanamadı. Gecede iki ödül birden alan Jennifer Coolidge de Hollywood grevine destek verdi.

95rHwD3sx0eldvQXnPdG4w.jpg

2023 MTV Film ve Televizyon Ödülleri, önceki akşam sahiplerini buldu. Hollywood'daki grev nedeniyle canlı yayınlanmayan ödül töreni, önceden kaydedilmiş özel bir şov ile ekranlara geldi.
Yu6skmH7o0OWY7W4E4avew.jpg

Gecede Tom Cruise, "Top Gun: Maverick"teki performansıyla "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne layık görüldü. Jenna Ortega, "Wednesday" dizisindeki başarısıyla dizi kategorisinde "En İyi Oyuncu Performansı" ödülüne layık görüldü. Pedro Pascal, "The Last Of Us"taki performansıyla "En İyi Kahraman" seçildi.
2P-Yg8ExdkukoUVEG46ZsA.jpg

Jennifer Coolidge, "The White Lotus"la "En Korkutucu Performans" ödülüne layık görüldü. Coolidge, ayrıca "Komedi Dehası" ödülüyle onurlandırıldı. Ünlü isim, ödülünü önceden kaydedilmiş bir mesajla kabul etti.
29clfV7HnEGFsdusgsMmuA.jpg

Coolidge; Melissa McCarthy, Will Ferrell, Sacha Baron Cohen, Kevin Hart ve Jack Black gibi geçmişte ödül alan isimleri sayarken, "Beni bu inanılmaz Komedi Dehası ödülüyle onurlandırdığınız için MTV'ye teşekkür ederim" dedi.
UMvgdiesKkKCQaSVI_PXkg.jpg

Ödülün en sevdiği yiyecek olan patlamış mısırdan yapıldığını söyleyerek şaka yapan ünlü isim, yazarların grevine de değindi.
kRCFR3CIyUexMNKClhpPaA.jpg

Jennifer Coolidge "Neredeyse tüm harika komediler harika yazarlarla başlar. Ekran Oyuncuları Birliği'nin (SAG) gururlu bir üyesi olarak, bu gece burada karşınızda, şu anda her yerde sanatçıların hakları için mücadele eden yazar kız ve erkek kardeşlerimle yan yana durduğumu düşünüyorum" dedi.
v61p43JnnESAEwYulIlR7w.jpg

Coolidge, sözlerini "Aklıma Shakespeare'in bir zamanlar söylediği şu sözler geliyor: 'Aslolan oyundur'. Kelimeleri onun ağzına tıkmak istemem ama bence gerçekte demek istediği şuydu: 'Oyun her şeydir" diye noktaladı.
vRfoCWeo9UqjSvGFdRwcKA.jpg

Öte yandan 2023 MTV Film ve TV Ödülleri'nin sunuculuğunu üstlenen Drew Barrymore, Hollywood senaristlerinin grevine destek olmak için sunuculuktan çekilmişti.Ünlü isim, "Filmler ve televizyonla ilgili kutladığımız ve onurlandırdığımız her şey onların yaratımından doğuyor. Bir çözüme ulaşılana kadar beklemeyi tercih ediyorum ama etkinliği evimden izleyeceğim ve umarım siz de bana katılırsınız" açıklamasını yapmıştı.