sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Jülide Alasya'dan Zeki Alasya'ya: Yaşadığımız her şey için tekrar tekrar evet

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,748
38
Jülide Alasya'dan Zeki Alasya'ya: Yaşadığımız her şey için tekrar tekrar evet

Jülide Alasya, 2015'te hayatını kaybeden ünlü oyuncu Zeki Alasya'yı evlilik yıl dönümlerinde andı. Jülide Alasya, "Yaşadığımız her şey için tekrar tekrar evet. Yüzümdeki en güzel gülüşlerin sahibi, yanındaki kendimi çok sevdiğim sevgili Ruhun şâd olsun" ifadesini kullandı.

f4oSYZGXHUuLtxKSkVNqew.jpg

Karaciğer rahatsızlığı sebebiyle 2 Nisan 2015'te hastaneye kaldırılan usta oyuncu Zeki Alasya, 8 Mayıs 2015'te tedavisi devam ederken 72 yaşında hayatını kaybetmişti. Zeki Alasya ile 2008'de nikah masasına oturan Jülide Alasya, merhum sanatçıyı evlilik yıl dönümlerinde andı.
Qd2T8FciZkWnXimBBNCmkg.jpg

Sosyal medya hesabında eşiyle çekilen fotoğraflarını paylaşan Jülide Alasya, "Yaşadığımız her şey için tekrar tekrar evet. Evlenme yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum. Yüzümdeki en güzel gülüşlerin sahibi, yanındaki kendimi çok sevdiğim sevgili... Ruhun şâd olsun" ifadelerini kullandı.
oftKv6uUB0upfAe09aPr0w.jpg

Jülide Alasya, eşi Zeki Alasya'nın ölüm yıl dönümünde ise "O an 'Gitme' dediğimde dinledin sözümü… Hep benimlesin, gönlümde yaşamaya devam ediyorsun. Seni çok seviyorum sevgili. Ben senden razıyım, Allah da senden razı olsun. Ruhun şâd olsun" şeklinde mesaj yazmıştı.
mTmowik0Mk6MEUVBn_GikQ.jpg

Kariyeri boyunca 56 yılda çok sayıda tiyatro, film ve dizide rol alan Zeki Alasya, ilk evliliğini Oya Hanım ile yapmıştı. Bu evliliğinden Zeynep adında bir kızı olan Zeki Alasya, vefatına kadar devam eden ikinci evliliğini de Jülide Atak ile 2008'de gerçekleştirmişti.