sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Kartal'dan şampiyonluk sözleri!

orhanbaser

Üye
25 Mar 2023
1,856
36
Fenerbahçe'de üçüncü kez teknik direktörlük görevine getirilen İsmail Kartal, taraftara çağrıda bulundu. Tecrübeli teknik adam, Fenerbahçe'nin resmi Twitter hesabından paylaşılan video ile taraftara şu şekilde seslendi: "Birlikte sevineceğiz, birlikte üzüleceğiz. Omuz omuza başaracağız. Yeter ki inanalım. Hepinizi çok seviyorum." "Bu çile dönemini bitirmeliyiz" "Fenerbahçe olarak tam 9 yıl ızdırap çektik. Duygularınızı çok iyi biliyorum. Bu camianın bir evladı olarak, bunu içime sindiremiyorum. Artık bu çile dönemini bitirmeliyiz." "Şampiyon olacağız!" "Büyük Fenerbahçe taraftarına çağrımdır; bu takımın sizin coşkunuza, inancınıza ve koşulsuz desteğinize ihtiyacı var. Siz yüreğinizi ortaya koydukça, bu takım daha da şahlanacak ve Allah'ın izniyle şampiyon olacağız. Takımı ayakta tutan sizin varlığınız ve enerjinizdir. Vakit, tek yumruk olma vaktidir. Haydi büyük Fenerbahçe" ???????? Fenerbahçe'den İsmail Kartal paylaşımı:"Teknik Direktörümüz İsmail Kartal'dan Büyük Taraftarımıza: "Bu takımın sizin inancınıza, sizin koşulsuz desteğinize ihtiyacı var! Vakit tek yumruk olma vakti!"pic.twitter.com/RicQUoLowO— Futboo (@FutbooCom) July 3, 2023