sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Kızı darp edilen Defne Samyeli: Bir anne olarak içimi soğutacak ceza yok!

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
6445127f86b24a5464c2b937.jpg

Şimdilerde şarkıcılık yapan eski haber spikeri Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu, sevgilisi Emircan Şahin'den şiddet gördüğü iddialarıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülenen Samyeli, 19 yaşındaki kızının, Emircan Şahin tarafından darp edildiği iddiaları karşısında sessizliğini bozmuştu:

Alıntı Metni

64450fb686b24a5464c2b904.jpg

''SÜRECİ HASSASİYETLE GEÇİRMEYE GAYRET EDİYORUZ''

Basına yansıyan haberlerin ardından konuya ilişkin Instagram hesabınan da paylaşım yapan şarkıcı, "Kızım Derin Talu'nun, Emircan Şahin tarafından darp edildiğine dair haberler doğrudur. Ailemizi çok derinden sarsan bu olay sonrası bir anne olarak benim için en önemlisi çocuğumun psikolojik ve fiziksel sağlığı. Süreci bu hassasiyetle geçirmeye gayret ediyoruz. Şiddetin her türlüsü tolere edilemez. Kadına, çocuğa, herhangi bir canlıya şiddetin karşısında olmak, onunla en kuvvetli şekilde mücadele etmek birey olarak her birimizin sorumluluğu. Şiddeti yok sayıp, tolere edip, halı altına süpürdükçe bir sonraki çocuğumuzun, kardeşimizin hayatını tehlikeye atıyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

644511cf86b24a5464c2b92e.jpg

''YASAL SÜRECİN BAŞLATILMASI KIZIMIN RIZASINA BAĞLI"

Defne Samyeli, konunun mahkemeye intikal edip etmeyeceği hakkında, "Emircan Şahin hakkındaki yasal sürecin başlatılması kızım Derin Talu'nun rızasına bağlı bir konu. Ben onun iradesine paralel olarak bunun bizzat takipçisi olacağım" mesajını yazmıştı.

64450fe486b24a5464c2b90d.jpg

"ÜNLÜ ÜNSÜZ BÜTÜN KIZLARIMIZ HAKLARINI ARASIN"

Ünlü isim, darp olayına dair gerekli bütün açıklamaları bizzat kendisinin yapacağının da altını çizmişti:

Alıntı Metni

64450ffa86b24a5464c2b90f.jpg

"DERİN'İN KARARINI BEKLİYORUZ"

Tüm bunların ardından Defne Samyeli, önceki akşam Bebek’te objektiflere takıldı. Basın mensuplarının kızı Derin’in sevgilisi tarafından darp edilmesi olayıyla ilgili sorulan soruları yanıtlayan Samyeli, "Derin’in dava süreciyle ilgili kararını başlatmak ya da başlatmamak ile ilgili kararını bekliyoruz" dedi.

644510a186b24a5464c2b918.jpg

"SÜRECİN BİR AN ÖNCE BAŞLATILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

"Benim bir anne olarak bu konuyla ilgili kararım tamamen bellidir. Bu süreçlerin bir an önce başlatılması gerektiğini düşünüyorum" ifadelerini kullanan ünlü isim, şöyle devam etti:

Alıntı Metni

644510e586b24a5464c2b91c.jpg

"ŞİDDETİ KABUL ETMEMİZ SÖZ KONUSU DEĞİL"

50 yaşındaki Defne Samyeli, sözlerini; "Ama elimizden gelen sadece kötülerle değil kötülükle savaşmak. Kadına ve her türlü canlıya karşı şiddeti kabul etmemiz söz konusu değil" şeklinde noktaladı.

Şiddet gördüğü iddia edilmişti! Deren Talu açıklama yaptı, Defne Samyeli ile aşk mı yaşıyor? Sinan Akçıl'dan açıklama