sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Kral Charles'tan Katy Perry'e sekreteri için özel rica

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,706
38
Kral Charles'tan Katy Perry'e sekreteri için özel rica

İngiltere Kralı III. Charles'ın eski özel sekreter yardımcısı Scott Furssedonn-Wood, Kral'ın 2019 yılında Katy Perry ile ilk kez bir araya geldiği günde yaşananları anlattı.

F0Zn3Iq46kaFycBfH35Pyw.jpg

Kral'ın eski özel sekreter yardımcısı Scott Furssedonn-Wood, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, III. Charles ile Katy Perry'nin ilk tanışmasından bahsetti.
OIFShm4R6Ue8KL4bFEloGA.jpg

Perry'yle yaptığı selfienin yanı sıra ünlü şarkıcının Kral'ın yanında gülümsediği bir fotoğrafı paylaşan Furssedonn-Wood, "2019'da Mumbai'de Katy Perry'yle tanıştığında Kral'ın yanınaydım. Kral'a çocuklarımın şarkıcıyı ne kadar çok sevdiğini söyledim" dedi.
0tYSUPJC10G_nhtKZ6ZyQQ.jpg

"Ekipteki bizler asla özçekim istemezdik" dedi ve Charles'ın kendi adına müzisyenden ricada bulunduğunu ekledi.
wTXVVM3ScUGNen5MTRe0PA.jpg

Bu yüzden Kraliyet Altesleri, nazikçe benim adıma sordu ve Perry'e "O ve ailesi büyük hayranların!" dedi.
ffMEmv4dQUKxh2Khzz0OiA.jpg

Öte yandan Buckingham Sarayı, Katy Perry'nin 7 Mayıs'ta Kral'ın taç giyme töreni konserinde sahne alacağını açıkladı.
iUiM9xH_CEKv0XiRnBpeYg.jpg

"I Kissed A Girl", "Roar", "California Gurls" gibi şarkılarla tanınan sanatçıya; Take That grubu ve Lionel Ritchie eşlik edecek.