sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Mehmet Ali Erbil'den tepki çeken Aleyna Tilki açıklaması!

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
6437d59186b247148caf531a.jpg

Klibinde rol aldığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'i 'taciz' ve 'tehdit' ettiği iddiasıyla yargılanan ve 13 bin 100 TL adli para cezası ile 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınına telefonla bağlanarak; eskiden Çarkıfelek’te hosteslik yapan manken Çağla Şıkel hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulunmuştu.

"KULİSİMDEN ÇIKMAZDI"

66 yaşındaki sanatçı, "Şimdi bir kanalda sunuculuk yapıyor diye eski günlerini unuttu. Programına gittim, para aldım. O dönem Çarkıfelek'te hostes olmak için kapımda yatarlardı. Stelyo Pipis ile sevgili olup, hosteslik yaptı. Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın" ifadelerini kullanmıştı.

6437d10986b247148caf52fc.jpg

"DURUMUN VAHAMETİNİ FARK ETTİM"

Gündem olan sözlerinin ardından Instagram hesabından yeni bir açıklama yayınlayan Erbil, "Hepinizin huzurunda kendisinden özür diliyorum. Yaşadığım onca hastalığa ver Çağla'm" demişti:

Alıntı Metni

6437d12686b247148caf52fe.jpg

TEPKİ ÇEKEN AÇIKLAMA

Mehmet Ali Erbil, tüm bunların ardından tepki çeken bir açıklamada daha bulundu. Önceki akşam Florya'da bir mekanda iftar açan ünlü şovmen; gazeteciler ile bir araya geldi.

6437d13b86b247148caf5300.jpg

"SERENAY'I ARTIK ÖPEMEM"

Son zamanlardaki ekranlara sık sık gelen öpüşme sahneleri hakkındaki sorunları değerlendiren Mali, 'Aile' dizisi ile ekrana dönen Kıvanç Tatlıtuğ’un Serenay Sarıkaya ile öpüşme sahneleriyle ilgili şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6437d18086b247148caf5303.jpg

"KIZIN YAŞINDA, AYIP!"

Erbil'in olay olan sözlerine, sosyal medyadan; "Kızın yaşında, ayıp", "İnsan Yasmin'den utanır", "Kızın için böyle dense hoşuna gider mi?" diyerek tepki gösterildi.

'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!, Mehmet Ali Erbil'den çok konuşulacak cevap: Gencim, bekarım, param var, şöhretim var!