sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Melisa Döngel-Sefo aşkı bitti mi? Kafa karıştıran hamle

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
644d00cc86b247410832e2db.jpg

Oyuncu Melisa Döngel ile yeni bir aşka yelken açtığı haberleri ile magazin gündeminde olan Sefo, geçtiğimiz ay geliri afet bölgesine bağışlanacak konser için Gayrettepe'de sahneye çıkmıştı.

SEVGİLİSİNİ LOCADAN İZLEDİ

Ünlü rapçi, özel hayatıyla ilgili sorular üzerine, "Aşk ile alakalı da pek bir şey düşünmüyorum şu an" demişti. Melisa Döngel'in ise Sefo'yu sahnenin tam karşısındaki locadan dinlemesi dikkat çekmişti.
644d00f686b247410832e2dd.jpg

"KIZ KITLIĞI MI VARDI?"

Şarkıcının babası Hasan Fehmi Sağır'ın, oyuncuyu paylaşan bir sosyal medya hesabına, "Bunu mu buldun, kız kıtlığı mı vardı?" yorumunu yazdığı iddia edilmişti.
644d00fe86b247410832e2df.jpg

"O YORUMU KİM YAPTI BİLMİYORUM"

Bebek'te objektiflere yansıyan Sefo, sosyal medyada çok konuşulan yorum sorulunca, "Dün gördüm bende, birisi adını değiştirip yorum yapmış. Babam bana bir şey söyleyeceği zaman telefonda söyleyebiliyor. O yorumu kim yaptı bilmiyorum" yanıtını vermişti.
644d010686b247410832e2e1.jpg

"BİRBİRİMİZİ TANIMAYA ÇALIŞIYORDUK"

Sefo ile ayrılık kararı aldığı haberleri çıkan Melisa Döngel, önceki akşam Divan Kuruçeşme'de gerçekleşen bir açılış partisine katıldı. Ünlü oyuncu, "Şu an çalıştığım bir dizim var ve sonuna geldik. Final yapacağız. Bir yaz dizisi ile görüşüyorum ama netleşen bir durum yok. Eğer anlaşırsak zaten öğrenirsiniz" açıklamasını yaptı.

25 yaşındaki rapçi ile ayrılığının ardından çevresine "Birbirimizi tanımaya çalışıyorduk zaten" dediği öne sürülen oyuncu, geçtiğimiz günlerde tekrardan şarkıcının sahnesini izlemeye gitmişti.
644d011386b247410832e2e5.jpg

'AŞK' SORUSUNA TEPKİ!

Basın mensuplarının "Aşk bitti mi?" sorusunu cevaplamak istemeyen Melisa Döngel, "İş sorun bana ya! Şu an sadece iş odaklıyım, sadece iş! Şu an çalışıyorum" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Melisa Döngel'in hayalleri gerçek oldu, Sefo tacize uğradığını anlatmıştı! 'O da benim kadar şaşırmış'