sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Michele Morrone nişanlandı: Sonsuza dek benim

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,719
38
Michele Morrone nişanlandı: Sonsuza dek benim

"365 Gün" filmiyle şöhreti yakalayan İtalyan oyuncu Michele Morrone, bir süredir aşk yaşadığı Moara Sorio ile nişanlandığını duyurdu.

e6-IafpmeUyCyCAmVYjEeg.jpg

Ünlü oyuncu Michele Morrone'den güzel haber geldi. Bir süredir Moara Sorio ile aşk yaşayan Michele Morrone, nişanlandı.
_mJFBgMYM0ecsM2W8RzvhA.jpg

Yüzükleriyle poz veren çiftten Morrone, mutluluğunu da "Sonsuza dek benim" sözleriyle dile getirdi.
temf07FCeU2ZdsaA_pBa2w.jpg

Aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaşan Moara Sorio da "Hiç bitmeyen bir aşk hikayesi" ifadelerini kullandı.
fmt68S4aqUGdycAwvm9Q7Q.jpg

Michele Morrone ilk evliliğini Rouba Saadeh ile 2014-2018 yılları arasında gerçekleştirmişti. Saadeh ve Morrone'nun, Marcudo ve Brado adında iki oğlu bulunuyor.
E9fmyramVEy70m7BsB90pA.jpg

Öte yandan sık sık Türkiye'ye gelen Morrone, geçtiğimiz haftalarda Hatay'a gitmişti. Çadır kentleri dolaşan ikili, getirdikleri hediyeleri dağıtarak çocuklarla vakit geçirmişti.
sS9tt9zzRE24gmM3zc8-kA.jpg

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan ünlü oyuncu, "Bugün depremde etkilenen 11 ilden birisi olan Hatay'a geldik. Burada vakit geçiren çocuklar için biraz yemek, su, elbise ve oyuncak getirdik. Onlarla yaşanan kötü anıları unutturmak için biraz vakit geçireceğiz" ifadelerini kullanmıştı.
lzMhsTiD1kOQ9uChDZG_bw.jpg

Şehir merkezinde olduklarını ve pek çok binanın yıkıldığını aktaran Morrone, "Buradaki insanların hâlâ desteğe ihtiyacı var. Yarın veya gelecekte değil, hemen şimdi destek olmalıyız" demişti.