Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Mourinho galibiyeti değerlendirdi

orhanbaser

Üye
25 Mar 2023
1,856
36
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu'nda Lugano ile oynadıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Jose Mourinho takımının performansını ve genel durumu yorumladı. Portekizli çalıştırıcı Lugano karşısındaki performanslarıyla ilgili ''Bugün 7 gol vardı, insanlar golleri seyretmeyi severler ama kalemizde 3 gol gördük ve bundan hoşlanmadım. Duran toptan bir gol yedik ve bu durum gerçekten hoşuma gitmedi. Yediğimiz üçüncü gol biraz daha komplikeydi, açıkçası o an fair-play'den yoksun bir andı ve topun bize verilmesi gereken bir andı'' ifadelerini kullandı. Hat-trick yapan Edin Dzeko hakkında da konuşan Mourinho ''Edin bugün gerçekten iyi bir oyun ortaya koydu. Herhangi bir maçta 3 gol atmış olabilmek çok önemli, Şampiyonlar Ligi ön elemesinde 3 gol atmış olması çok önemli. Onun için fantastik bir akşamdı'' dedi. ???????? İsviçre'de #Fenerbahçe coştu! ⚽ Ferdi Kadıoğlu, farkı 2'ye çıkaran golü işte böyle kaydetti!#DSmart #DSmartGO #LUGvFB pic.twitter.com/KAtLhc52Ua — D-Smart (@DSmartDunyasi) July 23, 2024 Rakip teknik direktör hakkında sorulan soruyu da yanıtlayan Portekizli çalıştırıcı ''Açıkçası onda kendi gençliğimi görüyorum çünkü o da çok konuşuyor ve şikayet ediyor ama kendisi şanslı çünkü ben onun yaşındayken itiraz ettiğimde sürekli kırmızı kart görüyordum'' şeklinde konuştu. [ilgili-galeri=4124]