sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Nick Cannon'dan eski eşi Mariah Carey'e övgüler: Olağanüstü biri

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,706
38
Nick Cannon'dan eski eşi Mariah Carey'e övgüler: Olağanüstü biri

Ünlü şarkıcı Mariah Carey ile 2008'de nikah masasına oturan, 2016'da yollarını ayıran şarkıcı ve sunucu Nick Cannon, son röportajında eski eşine duyduğu sonsuz sevgiyi anlattı.

lV5kcBSTeESkJ1VybhrZIA.jpg

Mariah Carey ile biten evliliğinden ikiz çocuk sahibi olan Nick Cannon, The Shade Room'a verdiği röportajda Carey'le yaşadığı 8 yıllık ilişkisini ve Grammy ödüllü eşine duyduğu sonsuz sevgiyi anlattı.
eyu00s6870mXt9UrmVZMrw.jpg

Cannon hayatının aşkının kim olduğu sorulduğunda, "En büyüğü gibi mi? Yani, hep bundan bahsederim. Sonra bu viral oluyor ve Carey'nin tüm hayranları bana kızıyor" dedi.
lpPxB_vKoEGhX58H2ILxog.jpg

Ünlü isim, sözlerine "12 yaşındayken duvarımda Mariah Carey'nin fotoğrafları vardı ve sonra benim eşim oldu. Ve onun tanıdığım en havalı kişi olduğu da bir gerçek" diye devam etti.
cMdj9xHQCUGEotVa1a1VFA.jpg

12 çocuk babası Cannon, 11 yaşındaki ikiz çocukları Moroccan ve Monroe'nun annesi olan eski eşine övgüler yağdırmayı bitirmedi.
ldy9m-ERQ02dFvotgiLJEg.jpg

Nick Cannon, Carey için "O her zaman mutlu, her zaman başkaları için bir şeyler yapıyor. Hayatta ne yaşanırsa yaşansın. 'Vay be, biri negatif enerjinin kendi alanına girmesine izin vermeden gerçekten böyle çalışabiliyormuş' diyorum" dedi.
RrGGEGV6AEKlD_vkUXQStA.jpg

Ünlü oyuncu, "Onun ne kadar olağanüstü biri olduğunu öğrendiğimde, o kadının insan olmadığını anladım. O Tanrı'nın bir armağanı" ifadelerini kullandı.
81rgVA_Ie0q_TFsjyuImTA.jpg

Nick Cannon, Mariah Carey'den boşandıktan sonra verdiği bir röportajda, ünlü şarkıcıyla tanışınca tek eşliliğe yöneldiğini belirtmişti. "Evliliğe inanmıyordum" diyen Cannon "O bana her ne söylese aynı fikirde olurdum. Eğer bana aya gitmek istediğini söylese bunu hemen kabul ederdim" diye konuşmuştu.