sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Nilperi Şahinkaya'dan "kademeli" ayrılık açıklaması

Delikan

Teknik Admin
6 Eki 2023
9,317
38
48
istanbul
Nilperi Şahinkaya'dan

Uzun yıllardır aşk yaşayan oyuncu Nilperi Şahinkaya ile heykeltraş Emre Yusufi'nin ilişkilerine nokta koyduğu iddia edildi. Ünlü oyuncu ayrılık haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

ioUVU8mqrkORjNU48qzaWQ.jpg

Son olarak "Gelin Takımı", "Erşan Kuneri" gibi projelerde rol alan oyuncu Nilperi Şahinkaya ile heykeltraş Emre Yusufi, uzun yıllardır aşk yaşıyordu.
dGQCBTMupUK6DWbG40xtFA.jpg

Mutlu birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çiftten kötü haber geldi. Şahinkaya ile Yusufi'nin ayrıldığı iddia edildi.
d2r-SUgsdE6gQzD-YNkNFQ.jpg

Ayrılık haberiyle ilgili Emre Yusufi, "Bu açıklamayı ben yapmayayım şimdi. Bu ara onun işleri çok yoğun, benim de işlerim yoğun. O yüzden biraz kendi işlerimize konsantre olduk. Ara verdik diyelim" ifadelerini kullandı.
OZ58rqG5q0ekllAhqKTGnQ.jpg

Magazin Burada'nın haberine göre Nilperi Şahinkaya ise ayrılık kararıyla ilgili "Biz iyi ayrılmaya karar verdik. Yani yavaş yavaş, kademeli kademeli…"ifadelerini kullandı.
ltKOkhEuKUGugGmYIiCplg.jpg

Oyuncu açıklamasına "Şimdi efendim kademeli ayrılıkla ilgili bir kitap yazacağım ve bunu tüm Türkiye'ye sunacağım. Yani küsmeden, kızmadan, sarılarak ayrılarak... İki tarafından kabullendiği bir ayrılık türü efendim" sözleriyle devam etti.
YHoYAYWCVU6uAjW8JaeZiQ.jpg

"Deniz Yıldızı" dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan Nilperi Şahinkaya, daha sonrasında "Öyle Bir Geçer Zaman ki", "Kiraz Mevsimi", "Bu Şehir Arkandan Gelecek", "Yasak Elma", "Aynen Aynen" ve "Erşan Kuneri" gibi projelerde boy gösterdi.
CbbyDiMv8E2-jeHjCISKEg.jpg

Oyuncu son dönemde "Gelin Takımı" filmiyle gündeme geldi.

Okumaya devam et...