sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

‘Normalleşmek zaman alacak’

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
641e096486b24419147c7312.jpg

SEÇKİN ŞENVARDAR-Nilüfer, Nişantaşı’nda görüntülendi. “Deprem nedeniyle ülkece zor zamanlardan geçiyoruz” diyen sanatçı, “Normalleşmeye çalışıyorum ama çok zaman alacak gibi duruyor. Orada insanlar o şekilde yaşarken, bir şey yokmuş gibi davranmak çok zor oluyor. Konserlerimi erteledim zaten. Unutmamaya ve unutturmamaya ihtiyacımız var. Tabii giden canları yerine getirmek imkansız ama insanları daha rahat yaşar hale getirebilmek için herkes olabildiğince uzun süre orayı unutmadan yaşamamız, elimizi oradan çekmememiz lazım” diye konuştu.

‘Hatay’a gideceğim’

En büyük yıkımın yaşandığı şehirlerin başında gelen Hatay’a gitmeyi planladığını söyleyen Nilüfer, “Deprem ülkesiyiz. Benim yaşadığım yer güvenli denebilecek bir ortam ama tabii evimde olduğum zaman depremi geçirip, geçirmeyeceğim şüpheli. Bambaşka bir yerde de olabilirim. Konser için başka şehirlere gidiyoruz, Gaziantep ve Adana gibi... Orada da o korkuyu yaşayabilirdik eğer deprem olsaydı. Tabii çok üzücü ve travmatik bir durum. Allah bölgedeki insanların yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.