sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Ömer dizisinde Gamze ve Ömer'e baskın! "Erdal bunu hak etmiyor"

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,726
38
Ömer dizisinde Gamze ve Ömer'e baskın!

Başrollerini Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın paylaştığı "Ömer" dizisi 8 Mayıs Pazartesi akşamı 16. bölümüyle ekranlara geldi. Süreyya'nın sözleriyle içine kurt düşen Erdal'ın Gamze ve Ömer'i birlikte görmesi bölüme damga vurdu. İşte yaşananlar...

Ynzi6RunoEeY6S8EaLf_SA.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi "Ömer", 8 Mayıs akşamı 16. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizide; Süreyya, Ömer'e kurduğu tuzak ve Erdal'ın içine düşen şüphe dikkat çekti.
Yrp3KMNu00qlOI00DHgQlQ.jpg

Ömer son bölümde; Gamze ile Ömer'in evlendiği duyan Hakan, peşinden gelen Ömer'i tehdit etti. Bu sırada ikisinin evlendiğini duyan Nisa şoke oldu.
y2uaWhWcUEK66aBtRgudSA.jpg

Gamze evine, Hakan odasına gittikten sonra kardeşi Ömer'e kızan Nisa, "Sizin hiç mi utanmanız yok? Gamze, parmağında Erdal'ın yüzüğünü taşırken seninle nikah masasına mı oturdu? Siz nasıl bakacaksınız insanların yüzüne? Ben Hakan'ı susturacağım, sen de hemen gidip boşanacaksın" dedi.
WidE3cdrS06htCaGuCDVUQ.jpg

Ablasına kızan Ömer, kimseye haber vermeden Süreyya'nın evinin önüne gitti. Süreyya, kendisini arayıp dışarı çağıran Ömer'e "Camı açıyorum gelirsen dinlerim ama dışarı çıkamam" dedi.Bunun üzerine Ömer de camdan içeri girdi. Ona "Bu işi bitirelim" deyip sarılan Süreyya, ellerini kilitledi. Süreyya, "İmdat, bırak Ömer" diye bağırırken evdeki herkes odaya geldi. Polis çağıran Hüsnü, Ömer'den şikayetçi olduğunu söyledi.
FlfLB2eYm0CeQqiPRglzyw.jpg

Tutuklanan Ömer, nezaret atılırken Ademoğlu Ailesi ise perişan oldu. Bir gece içeride kalan Ömer, ertesi sabah serbest kaldı.
6zlRwmDgL0ysE4o5F-j9SQ.jpg

Oğluna kızan Reşat Hoca ise mahalleden geçmeye, evine girmeye yüzü kalmadığını söyleyerek Hüsnü onu attırmadan istifa edeceğini söyledi.Ömer, "Senin alnın ak, benim alnım ak. Bir iftira yüzünden kendini yakma baba" dese de Reşat Ademoğlu, istifa etti. Bunun üzerine Ömer, gözyaşlarına boğulurken Tahir de kardeşine "Sen bizi mahvettin" dedi.
ImCMFV9kBkydv_fsJePETw.jpg

Aynı anlarda evine giden Nisa da Hakan'ı dışarıda yürürken görünce peşine takıldı.Onun Zerrin ile buluştuğunu gören Nisa, Hakan'ın boşanmaktan vazgeçtiğini söylediğini belirtti. Nisa gittikten sonra Zerrin de Hakan'a "Sakın karşıma çıkma" diye tokat attı.
mcz_2eBKE0m527Ax8W_qDg.jpg

Nisa, üzgün bir şekilde eve giderken Hakan peşinden geldi. Hakan, ona iyi davranmasını yoksa Ömer'in evlendiğini söyleyeceğini ifade edince Nisa da onu ölümle tehdit etti.
vrC1Q1GfUUm_aCZxxRFDCg.jpg

Gamze'nin Erdal'a ayrılmak istediğini söylememesiyle ilgili rahatsız duyan Ömer ise Hüsnü'nün şikayetiyle okuldan atıldı.
XzwvrEJq3U6szdV7WSZyWw.jpg

Ailesine Erdal ile buluşacağını söyleyen Gamze, Taci'nin dükkanında kalan Ömer'in yanına gitti.İkili Gamze'nin ayrılmamasıyla ilgili tartışırken Ömer, "Beni tek ilgilendiren şey. Senin Erdal'a söylemen" dedi.
1ELkrctWrUGuBSJKSImQ1Q.jpg

Ertesi gün Ömer'e yardım etmek isteyen Erdal, okul müdürüyle konuşup onun işine dönmesini sağlasa da Ömer sinirlenip bunu kabul etmedi.
zCFYDIVKQ0C2GrWOW7w_Qw.jpg

Erdal ile buluşmak üzere bekleyen Gamze ise Ömer gelince şoke oldu. Ayrılmak istediğini birlikteyken söyleyeceklerini belirten Ömer, masaya oturdu.
L5T795DslEe0d5rDN7tMrg.jpg

Bu sırada kendisine para vermeyen Nisa'yı Ömer'in evliliğini babasına söylemekle tehdit eden Hakan, Zerrin'i görünce Reşat Hoca'nın evine girmedi. Hırka bahanesiyle Reşat Hoca'ya giden Zerrin ise çocuklarıyla gelen Nisa'yı görünce rahatsız oldu. Nisa ise babasına "Sana bir şey söylemem lazım" dedi.
zPprMtp5oE-4lpxeNB4vng.jpg

Yolda olan Erdal ise kendisini ikinci kez arayan Süreyya'ya Gamze ile ilgili ne söyleyeceğini sordu. Süreyya da "Ömer ile Gamze ablanın ilişkisi var. Ömer beni Gamze abla için terk etti" ifadelerini kullandı.Erdal buna inanmasa da sözlüsüyle buluşmaya gittiğinde Ömer'in orada olmasına şaşırttı.
oGfhOMdbsE-p21tSkQC52A.jpg

Gamze'nin bir türlü ayrılamaması ve Erdal'ın Süreyya'nın sözleri sonrası onu Ömer ile birlikte görmesi sosyal medyada gündem oldu."Erdal için üzülüyorum, Ömer ile Gamze olsun diyorum""Süreyya ne kadar kötü kalpli çıktı""Erdal bunu hak etmiyor Gamze""Ömer'in Gamze ile evlenmesi verdiği en doğru karar""Erdal, Süreyya gibi olmayacak""Gamze'nin Erdal'ı kullanaması hiç yakışmadı""Ayaklarına dolanacak ettiklerin Süreyya, yüzün kalmayacak insan içine çıkmaya"