sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Ömer'de Gamze ve Ömer zor durumda! "Haluk da geldi tam oldu"

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,748
38
Ömer'de Gamze ve Ömer zor durumda!

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer, 29 Mayıs Pazartesi akşamı 19. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümüne; Gamze ile Ömer'in giderek köşeye sıkışması ve Haluk'un gelişi damga vurdu.

-RSi2qDvC0Sg5josQ15viA.jpg

Başrollerini Barış Falay, Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın paylaştığı "Ömer" dizisinin 29 Mayıs akşamı yayınlanan yeni bölümünde; Ömer ile Gamze'nin evlendiğinin ortaya çıkmasıyla ikilinin zor durumda kalması dikkat çekti.
ZvhOhnZ4rUenpszyu7LtHw.jpg

Ömer son bölümde; mahkemeden tutuklu yargılama bekleyen Ömer, Taci'nin dükkanına gelen Gamze ve Tuna'yı Reşat Hoca'ya götürdü. Ömer, babasına; "Karımı sana emanet etmeye geldim" derken Reşat Hoca büyük şok yaşadı.
GDXSymxxBkm-W5Lg6gcxbA.jpg

Tuna'nın durumdan haberi olmadığını ve Fatma Hanım'ın kızını kovduğunu öğrenen Reşat Hoca, Gamze ve Tuna'yı eve aldı.
DKSRXBGvlUCYayoqC9lOAA.jpg

Reşat yaşananlar için üzülürken Ömer de ona desteği için teşekkür etti. Ömer, "Merak etmeyin, sizin burada olduğunuzu bilirsem dayanırım. Seni çok kırdım baba, eğer suçlu olduğumu düşünseydin kahrolurdum. İçim çok rahat" dedi.Ertesi sabah mahkemeye gitmek için kahvaltıda buluşan Ademoğlu ailesi, hep birlikte adliyeye gitti.
eaC5jlMSFkeVSpQTDnJ2Ug.jpg

Emine'yi Yaman ile görüşmemesi konusunda uyaran Nisa, Hakan'a da para fırlattı. Bununla yetinmeyen Hakan, Gamze'yi arayıp para istedi ya da her şeyi Fatma Hanım'a anlatacağını belirtti.
rqBpmV9xDEKJLp2JeV1LpQ.jpg

Davada Süreyya için adli tıp raporu talep edilirken Ömer de tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı. Bu durum hem Ömer'in ailesi hem de Gamze'yi çok mutlu etti. Gamze'nin duruşmaya gelmesiyle şoke olan Süreyya ve Hüsnü ona saldırdı.Mahkeme sonrası Fatma'yı arayan Hüsnü, Gamze'ye de Ömer'e de gün yüzü göstermeyeceğini, ona çok yüz verdiğini söyledi.
mJXXBi-IM0eX2br8sFEXXQ.jpg

Rapor konusunda ne yapacağını bilemeyen Süreyya ise Erdal'ı arayıp yardım istedi. Ancak Erdal, ona yardım etmeyi kabul etmedi.
ImILRDXkHEaF_x5pCd6AWQ.jpg

Mahkeme sonrası Tahir, Ömer ve Gamze'nin gitmesini isterken Reşat da "Size bir hafta müddet, gideceksiniz" dedi.Bu sırada Hakan, Gamze'yi para için tehdit ederken Ömer, onları duydu. Hakan'ı durdurmak isteyen Ömer, soluğu ablasının yanında alsa da yetişemedi.
h2cFUx6YuUmDVOS-A-dl3w.jpg

Fatma'yı çağıran Hakan, ona Gamze ile Ömer'in evlendiğini söyledi. Duyduklarıyla çılgına dönen Fatma, Reşat Hoca'nın evine gitti.
cn0ffbMr8EKC4-3nq_hSZQ.jpg

Kıyameti koparan Fatma, Ömer ile Gamze'nin ona karşı çıkmasıyla Gamze'yi evlatlıktan reddetti.Reşat Hoca'ya da "Ben bu kızı önce evden kovdum, şimdi de evlatlıktan reddettim. Sen de adamsan bunları evden kovarsın" dedi.Bunun üzerine Tahir de "Haram zıkkım ettiniz bize hayatı, reziller" sözleriyle ikiliye tepki gösterdi.
1wYKX6TZx0e5MP4i4dUNiw.jpg

O sırada Ceren'den Gamze ile Ömer'in evlendiğini öğrenen Erdal ise Süreyya'yı arayıp ona rapor için yardım edeceğini belirtti.
uqlO6HJt6kmFQg948tw2YQ.jpg

Yaşananların ardından Reşat da Gamze ve Ömer'i yanına çağırdı. Ömer'e onun gibi bir oğlu olmadığını söyleyen Reşat, "Yarın sabah bu evden gideceksiniz" diye onları kovdu.
SiwX2ScvBUq-n9a_dfrgvQ.jpg

Fatma'nın telefonuyla soluğu Ömer'in kapısında alan Gamze'nin eski eşi ise "Ben Haluk Tezel, Tuna'nın babasıyım. Oğlumu almaya geldim" dedi.
mZ1XXLlxmk-q3ODNRrj8hg.jpg

Gamze ile Ömer'in yaşadıklarına ve Haluk'un gelişine sosyal medyadan yorum yağdı."Ömer ile Gamze'nin başına gelmeyen kalmadı""Bir Haluk eksikti""Haluk da geldi tam oldu""Herkes Ömer'i bitirmeye ant içmiş gibi""Gamze, Tuna için Ömer'i bırakmaz umarım""Süreyya,Erdal, Fatma,Hakan,Tahir, Reşat, Hüsnü yetmedi bir de Haluk çıktı""Ömer ile Gamze bütün dünyayla karşı karşıya"