sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Öykü Baştaş-Furkan Temir çiftinin mutlu günü

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,748
38
Öykü Baştaş-Furkan Temir çiftinin mutlu günü

Dünyaca ünlü Türk model Öykü Baştaş, tasarımcı sevgilisi Furkan Temir ile dünyaevine girdi. Baştaş, mutlu gününde çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Bir süredir dünyaca ünlü markalarla çalışan model Öykü Baştaş, tasarımcı sevgilisi Furkan Temir ile nikah masasına oturdu.İkili İstanbul'da düzenlenen sade bir törenle hayatını birleştirdi.

"SONSUZA KADAR SENİN OLACAK"

Çifti mutlu gününde yakın dostları yalnız bırakmadı. Nikahtan kareleri takipçileriyle paylaşan Öykü Baştaş'ın siyah dantel detaylı gelinliği ise dikkat çekti.

Baştaş, nikahtan karelerine ''Sonsuza kadar senin olacak'' notunu düşerken, Furkan Temir'i etiketleyip, kalp emojisi koymayı da ihmal etmedi.

jVCUw6iLyUqfV55GMqUzJQ.jpg
"MODELLİĞE TESADÜFEN BAŞLADIM" 2020 yılında yaptığı bir açıklamada kariyerine nasıl başladığını anlatan Baştaş, "Modelliğe başlama sürecim, tesadüfler sonucu oldu. Liseyi bitirdikten sonra New York’a gittim, dil öğrenmek kursuna, fotoğrafçı bir kadınla tanıştım. O bana ‘gel benim stüdyoma birlikte bir şeyler çekelim, modellik yapmak ister misin?’ tarzı şeyler söyledi. ‘Neden olmasın’ dedim. Modelliğe hep ilgim vardı ama ‘model olayım’ diye hiç düşünmemiştim. Fotoğraf çekimlerini yaptık. Arkadaşım çektiği fotoğrafları ajanslara gönderdi. Oradaki ajanslarla görüşme yapmaya başladım. Bütün bunlar 1 ay içerisinde oldu. 7-8 ajans ile görüştüm en sonunda da Ford Models New York diye bir ajans ile sözleşme imzaladım. Onlar beni Paris’e yolladılar orada başka bir ajans ile çalıştım sonra Türkiye’ye döndüm. Bir süre hiçbir şey yapmadım. Sonraki sezon Paris Moda Haftası için tekrar Paris’e gittim" ifadelerini kullanmıştı.