sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Pom Klementieff'ten "Görevimiz Tehlike 7" itirafı: Tom Cruise beni tekmelemeyi reddetti

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,801
38
Pom Klementieff'ten

Hollywood yıldızı Tom Cruise'un "Görevimiz Tehlike: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm"ünde bir dövüş sahnesi çekerken rol arkadaşı Pom Klementieff'i tekmelemeyi reddettiği ortaya çıktı.

37JrHlOKCE2YUt1-4hsgyw.jpg

Ünlü aksiyon serisi Görevimiz Tehlike'nin yedinci filmi olan "Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm" izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Başrollerinde Rebecca Ferguson, Hayley Atwell, Pom Klementieff, Vanessa Kirby ve Simon Pegg gibi isimler yer alıyor.
eVVp4YmwTUSXuTGZt3vPmg.jpg

Filmde Esai Morales'in canlandırdığı ana kötü karakter Gabriel'in ortağı Paris rolünü üstlenen Pom Klementieff, son röportajında Tom Cruise ile ilgili bir itirafta bulundu.
DIfC0PEhNU6v_iZBIPqcNA.jpg

Entertainment Weekly'ye konuşan Klementieff, çekimlerden Cruise'un rol arkadaşının karnını tekmelemesi gereken bir aksiyon hareketini yapmayı reddettiği anı hatırladı.
G5RQUVY5nEuI7wRHTZuylg.jpg

Ünlü isim, "Ona beni tekmelemesini söyleyip durdum" dedi.Pom Klementieff, sözlerine; "Karın kaslarımı sıkıyordum. 'Direkt yapabilirsin' dedim. O ise 'Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır' falan dedi. 'Ama işime yarayacak!' dedim. Fakat o bunu yapmadı" diye devam etti.
M4SB14cZL0yiLfUx29eHkg.jpg

Görevimiz Tehlike 7'de karnı tekmeleme hareketi, Klementieff'in hayat verdiği Paris'in, Cruise'un karakteri Ethan Hunt'la dövüştüğü sırada yaşanıyor.
el4RhM7S1EC1pv7IwlHTJg.jpg

Öte yandan birkaç gün önce de Tom Cruise, filmin en tehlikeli hareketini neden yapım sürecinin ilk gününde çektiğini açıklamıştı.Motosikletini uçurumdan aşağı sürdükten sonra paraşütünü açıp güvenli bir yere süzüldüğü hareketin neden ilk gün çekildiği ile alakalı, "Ne olacağını en başında bilmek istedik. Bir sorun yaşanmayacak ve filme devam edecek miyiz, yoksa her şey yeniden mi yazılacak?" demişti.
D_aNYKg2eE24SwY3DKCywQ.jpg

Cruise, sözlerine "Bu sahne için çalışmıştım ve hazırdım. Böyle bir şey için jilet gibi keskin olmanız lazım. Motosiklet sahnesinin gerçekten de çekeceğimiz ilk şey olması çok önemliydi. Bunu bırakıp başka sahneleri oynamak ve aklımın başka bir yerde olmasını istemiyordum. Herkes hazırdı" diye devam etmişti.