sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Russell Crowe'dan "Los Angeles Sırları" açıklaması: Stüdyo beni istemedi

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,719
38
Russell Crowe'dan

Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe, son röportajında; 1997 yapımı Los Angeles Sırları'nda (L.A. Confidential) istenmediğini ancak setten ayrılmadığını açıkladı.

IthOeHhK50ORzcV5fH7bTA.jpg

Son filmi "The Pope's Exorcist" (Şeytanın Düşmanı) filmi ile gündemden düşmeyen Russell Crowe, "Los Angeles Sırları" filmiyle ilgili itirafıyla şaşırttı.
GPOdViaTZ0uSLy3IHZDN0w.jpg

Ünlü oyuncu, filmden ayrılması için yapım şirketi Warner Bros'un otel ve kiralık araba parasını yatırmadığını söyledi.
YCZD9OEHg06DPuqmuPn8uw.jpg

Crowe, "Stüdyo benim o rolde olmamı istemedi. Sanırım filmde Sean Penn ya da Robert De Niro'yu falan istediler" dedi.
nBG_NLUc90SPurDgm5ZtTw.jpg

Ünlü isim, ayrılmadığını kabul ettirene kadar sete gitmeyi sürdürdüğünü "Sanırım 4-5 gün boyunca otelden sabahları arka merdivenden çıktım. Çünkü otel müdürü faturanın ne zaman ödeneceğini sormak için beni fuayede bekliyordu" sözleriyle anlattı.
aWkk4Kv6dECR4Cbu8u_9Gg.jpg

Russell Crowe, "Durup 'İşe gitmiyorum' deseydim bunu beni filmden çıkarmak için kullanırlardı" diye konuştu.
n3z28Kz_SEayXd69I5RmmA.jpg

ABD'li yazar James Ellroy'un 1990 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan "Los Angeles Sırları", 1950'lerde işlenen bir dizi cinayetle ilgili soruşturmayı konu alıyor. 9 dalda Oscar'a aday gösterilen filmde Crowe'un yanı sıra Kevin Spacey, David Strathairn, Kim Basinger, Danny DeVito ve James Cromwell gibi isimler rol alıyor.